НОВИНИ ДНЯ: У саду не буде жодного кліща: які трави та рослини відлякують паразитів  Їхній час настав: 4 знаки зодіаку, які незабаром отримають все, про що мріяли  Багато кульбаб на ділянці - важливий сигнал: коли потрібно виполювати бур’ян  Що треба зробити з тюльпанами, коли відцвітуть: садівник дав дієву пораду  12 травня: церковне свято сьогодні, що вдягнути на удачу і чого не можна робити  Ця малина плодоноситиме навіть восени: експертка назвала найкращі сорти для посадки  Гороскоп на 12 травня для всіх знаків зодіаку: фінансовий успіх для Левів і нові знайомства для Тельціввсі новини дня
04.12.2023 666

Українців наполегливо просять економити електроенергію

Українців просять заощаджувати електроенергію. Це потрібно для того, щоб не виник дефіцит в енергосистемі через поступове похолодання, яке прогнозують синоптики вже цього тижня.

Про це повідомляє пресслужба Укренерго.

Синоптики попереджають про поступове похолодання протягом тижня. Пов’язане з цим зростання споживання може призвести до дефіциту електроенергії в системі. Тому для підтримки балансу між виробництвом та споживанням в енергосистемі необхідно ощадливо споживати електроенергію.

В "Укренерго" додають, що ситуація в енергосистемі залишається складною. Зокрема, вчора, 3 грудня, середньодобова температура була на 1,5°C вище, ніж у попередню неділю, 26 листопада.

"Попри стабільну температуру, вечірній максимум споживання вчора був на 3,5% вище, ніж у попередню неділю 26 листопада. Головна причина - знижене споживання 26 листопада через масові знеструмлення споживачів на півдні в минулі вихідні", - додають енергетики.

Як раніше розповідали енергетики, важливо більш вибірково споживати світло до 18:00. При цьому, за їхніми словами, економне споживання не означає, що потрібно вимкнути все в будинку та сидіти у темряві.

"Досить вимкнути світло там, де воно в цей момент не потрібне і уважно поставитися до того, як ви користуєтеся потужними електроприладами: залишити працювати тільки найнеобхідніше, а всі нетермінові справи перенести на вечір і вночі після 18:00", - пояснюють вони.

Оценка материала:

5.00 / 1
Українців наполегливо просять економити електроенергію 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
04.12.2023 666
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»