НОВИНИ ДНЯ: У Росії спалахнув скандал через реальні втрати окупантів в Авдіївці: деталі  Бананові млинці: рецепт для сніданку  Церковний календар на березень 2024 року: нова дата Благовіщення Діви Марії і початок Великого посту  В Україну після потепління ще ввірветься хвиля холоду: синоптикиня дала прогноз  Війна закінчиться перемогою України, вважають 65% респондентів   Кекс на згущеному молоці: рецепт простої випічки  Коли настане метеорологічна весна. Синоптикня розповіла про передумови явища та зміни погоди до кінця робочого тижнявсі новини дня
Політика
Україна
06.12.2023 314

Що для України буде справжньою перемогою у війні: пояснив політичний експерт

Якщо територія нашої держави опиниться без українців, та, вочевидь, її нікому буде відбудовувати.

a7443fe266ad5d78499bb20404e89ecc_06.12.23

Перемогою України у війні, яку розв’язала РФ, буде збереження держави на політичній мапі світу та збереження нашого народу в українській державі. Пише ТСН. 

Про це повідомив політичний експерт та журналіст Віталій Портников.

За його словами, повернення до кордонів 1991 року - це буде не перемога, а торжество справедливості, відновлення міжнародного права, яке існувало до 2014 року.

“Але політика - така штука, в якій торжества справедливості можна очікувати десятиріччями. Наші балтійські друзі очікували відновлення своєї незалежності 50 років - з 1940 по 1991. Кіпр очікує воз'єднання з 1974 року. Грузія роз'єднана з початку 90-х, як і Республіка Молдова. Перемогою для української держави буде те, що українська держава взагалі збережеться на політичній мапі світу. Це перемога номер один. Величезною перемогою буде збереження українського народу в українській державі. Якщо всі українці загинуть, щоб українська держава існувала - невідомо буде, для кого вона. Для переселенців з інших земель?  Тому збереження нації - це задача номер один”, - наголосив Віталій Портников.

Він також додав, що якщо територія нашої держави опиниться без українців, та, вочевидь, її нікому буде відбудовувати - тоді можна вважати, що Україну втратили.

“Якщо Володимир Путін шляхом війни на виснаження перетворить Україну на демографічного карлика, а ця ситуація вже на порозі... Ми зараз говоримо, що величезний успіх буде, якщо половина людей, що виїхали, повернеться, якщо тут буде жити 25-30 мільйонів. Я одразу кажу - це оптимістичний прогноз. 20-мільйонна Україна в результаті багаторічної війни буде вже величезним подарунком українському народу”, - додав журналіст.

Оценка материала:

5.00 / 2
Що для України буде справжньою перемогою у війні: пояснив політичний експерт 5.00 5 2
Політика / Україна
06.12.2023 314
Еще материалы раздела «Україна»