НОВИНИ ДНЯ: "Божевільний с**ий син": Байден вилаявся на Путіна, згадавши про ядерну загрозу  Росія не може задовольнити свої потреби у боєприпасах для війни в Україні, - Reuters  Оладки з яблуками: класичний рецепт смачного сніданку  Пост генсека НАТО. Politico розповіло чию кандидатуру підтримує Байден  Капустяні котлети з фаршем: рецепт смачної та легкої страви  Міжнародні та державні свята в березні 2024 року: чи будуть додаткові вихідні  До України йде потепління: синоптик дала новий прогнозвсі новини дня
Політика
Європа
07.12.2023 303

Підтримка України стала дратівливим фактором для деяких політиків, - президент Чехії

Підтримка України стала для деяких політиків дратівливим фактором, проте Чехія й надалі допомагатиме Києву.

Про це заявив президент Чехії Петр Павел, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Novinky.cz.

"Підтримка України стала дратівливим фактором для деяких політиків і громадян, але Росії та її владним амбіціям не можна відступати", - сказав президент.

За словами Павела, йдеться і про безпеку Чехії, оскільки є обгрунтовані побоювання, що Росія не буде поважати міжнародне право і намагатиметься дедалі ширше впливати на події поза межами своїх кордонів.

"Якщо ми не хочемо підкорятися, у нас немає іншого вибору, окрім як підтримати Україну", - нагадав Павел.

Він також додав, що у Росії не повинно виникнути відчуття, що вона досягне своїх цілей за допомогою будь-якої агресії.

Прем'єр-міністр Петр Фіала додав, що, підтримуючи Україну, Чехія підтримує і власну безпеку, щоб у майбутньому не сталося того, що Росія опиниться по сусідству зі Словаччиною і збільшить свої імперські апетити.

На зустрічі вищі конституційні чиновники Чехії погодилися з усіх ключових питань та інтересів Чеської Республіки, які міністр закордонних справ Ян Ліпавський назвав безпекою та процвітанням для країни.

Оценка материала:

5.00 / 1
Підтримка України стала дратівливим фактором для деяких політиків, - президент Чехії 5.00 5 1
Політика / Європа
07.12.2023 303
Еще материалы раздела «Європа»