НОВИНИ ДНЯ: Війна закінчиться перемогою України, вважають 65% респондентів   Кекс на згущеному молоці: рецепт простої випічки  Коли настане метеорологічна весна. Синоптикня розповіла про передумови явища та зміни погоди до кінця робочого тижня  В ракетах КНДР, якими Росія била по Україні, виявили деталі неочікуваного походження – CNN  Без цього нам війну не виграти: майор ЗСУ Жорін розповів, якою має бути мобілізація  22 лютого в Україні невеликі опади, вдень до +11°  Забудовниками спростили реєстрацію спеціальних майнових прав на майбутні об‘єкти нерухомостівсі новини дня
Політика
Україна
08.12.2023 322

“Список Малюка”: експерт про ліквідацію Киви та “дзвіночки” для всіх колаборантів

Служба безпеки готова діставати і знищувати кожного зрадника, який закликає вбивати українців.

d79d76c399b70920277c7eca6b0ce851_08.12.23_1

Ліквідація Киви продемонструвала, що СБУ здатна знаходити і карати зрадників навіть у будь-якій точці РФ. Пише ТСН. 

Про це пише політолог Тарас Загородній.

Експерт акцентує, що Служба безпеки готова діставати і знищувати кожного зрадника, який закликає вбивати українців. “Неофіційно є інформація, що Кива — одна із законних цілей так званого довгого “списку Малюка”. Туди входять люди, які вчиняли військові злочини і закликали до геноциду українців”, — повідомляє політолог.

Загородній підкреслює, що ліквідація зрадників — це системні дії СБУ.

“В той же день, що і Киву, в Луганську було ліквідовано воєнного злочинця, так званого “депутата ЛНР” Олега Попова. Попов — фігура менш медійна ніж Кива. Але його ліквідація — це  ще один дзвіночок для всіх колаборантів. Такі дзвінки лунають для зрадників все частіше”, — вважає експерт.

Оценка материала:

5.00 / 2
“Список Малюка”: експерт про ліквідацію Киви та “дзвіночки” для всіх колаборантів 5.00 5 2
Політика / Україна
08.12.2023 322
Еще материалы раздела «Україна»