НОВИНИ ДНЯ: Бананові млинці: рецепт для сніданку  Церковний календар на березень 2024 року: нова дата Благовіщення Діви Марії і початок Великого посту  В Україну після потепління ще ввірветься хвиля холоду: синоптикиня дала прогноз  Війна закінчиться перемогою України, вважають 65% респондентів   Кекс на згущеному молоці: рецепт простої випічки  Коли настане метеорологічна весна. Синоптикня розповіла про передумови явища та зміни погоди до кінця робочого тижня  В ракетах КНДР, якими Росія била по Україні, виявили деталі неочікуваного походження – CNNвсі новини дня
08.12.2023 854

Як увімкнути сповіщення про можливе відключення світла

Мешканці Києва зможуть отримувати інформацію про стабілізаційні чи екстрені відключення світла через застосунок «Київ Цифровий».

У компанії ДТЕК Київські електромережі розповіли, як можна підключити цю послугу.

У компанії пояснили, що будуть сповіщати мешканців столиці про відключення електроенергії у застосунку «Київ Цифровий».

«Також у застосунку будуть з’являтись повідомлення про завершення таких відключень або про зміну графіка відключень вашої групи. Поки йдеться лише про екстрені та стабілізаційні відключення, надалі планується запустити сповіщення про планові роботи та аварії в електромережах», – йдеться у повідомленні.

Щоб підключити сповіщення на смартфоні, необхідно:

  • Оновити застосунок «Київ Цифровий» на iOS чи Android і відкрити його;
  • Відкрити К — Комунальні послуги — ДТЕК Світло;
  • Додати адресу, якщо вона не збереглася автоматично.

Отримувати сповіщення та переглядати актуальний графік відключень можна у будь-яку мить. Також користувачі зможуть отримувати сповіщення цілодобово або увімкнути режим «Не турбувати вночі».

Оценка материала:

5.00 / 2
Як увімкнути сповіщення про можливе відключення світла 5.00 5 2
Бізнес / Ринки та компанії
08.12.2023 854
Еще материалы раздела « Ринки та компанії»