НОВИНИ ДНЯ: Нове опитування показало несподівану позицію США щодо війни  У Міноборони РФ "знайшли" цинічну причину нічної атаки на Україну  Путін ризикує серйозно зіпсувати відносини з Трампом, - The Independent  Закупівля американської зброї для України: Сибіга розкрив, скільки країн долучилися  Морози і штормовий вітер: синоптикиня розповіла, якою буде погода 6-7 грудня  Врожай в Україні зростає, але експерти б’ють на сполох — що заважає прибутку від його продажу  Прогноз погоди на 5 грудня: похолодання та нічний морозвсі новини дня
Політика
Україна
16.12.2023 766

Пускають на мінні поля: росіяни цинічно використовують українських військовополонених — Лубінець

Злочинні дії окупантів носять системний характер.

4f59e3a0333398700b114d51cf84bd13_16.12.23

Російські військові цинічно використовують полонених українців. Є дані, що декілька разів військовополонених пускали на мінні поля. Пише ТСН. 

Про це в ефірі телемарафону сказав уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

"Використовування українських військовополонених задля просування російських військ вперед, на мою думку, носить системну проблему. Це не перша інформація, яку ми отримували щодо використання в різний спосіб наших військовополонених. Наприклад, у нас є дані, що декілька разів військовополонених пускали на мінні поля, щоб подивитись, що буде відбуватись", — розповів Лубінець.

За його словами, такі злочинні дії окупантів носять системний характер.

"Фактично кожного дня я отримую все нові і нові факти того, що Російська Федерація, російські військові порушують права наших військовополонених", — розповів Лубінець.

Нагадаємо, на Запоріжжі почали розслідування після появи відео, на якому окупанти атакують позиції ЗСУ, прикриваючись українськими військовополоненими, як "живим щитом". На кадрах зафіксовано, як група російських військових веде наступальні дії, відкриваючи вогонь з-за спин полонених.

Оценка материала:

5.00 / 2
Пускають на мінні поля: росіяни цинічно використовують українських військовополонених — Лубінець 5.00 5 2
Політика / Україна
16.12.2023 766
Еще материалы раздела «Україна»