НОВИНИ ДНЯ: Розлучення — яке майно подружжя не можна розділити  Гороскоп на 28 березня за картами Таро: Скорпіонам - пошук балансу, Ракам - приємні зустрічі  Українцям дозволили не платити один із податків: про що йдеться  Гороскоп на 28 березня для всіх знаків зодіаку: від нових знайомств до важливих рішень  Навіщо досвідчені городники розсипають насіння кропу по всьому городу: яка його користь  Не пропустіть: місячний посівний календар на квітень 2026 року, найсприятливіші дні для закладення великого урожаю  Кешбек за січень нарахують мільйонам українців: коли прийдуть грошівсі новини дня
18.12.2023 563

В Україні знизились ціни на гречку, рис та макарони

В українських супермаркетах знизилися ціни на бакалійні товари. За місяць ціни на гречку впали з 30,93 грн/кг до 29,72 грн/кг.

Як пише agronews, ціна в "Ашані" – найнижча і становить 24,7 грн/кг. "Варус" продає цю крупу дорожче – 39,9 грн/кг.

Також знизилися ціни на два сорти рису. Довгий рис продавали за 68,83 грн/кг (минулого місяця дорожче – за 75,92 грн/кг). Найдешевша ціна була у "Варусі" (64,9 грн/кг), найдорожча в "Метро" (74,09 грн/кг).

Круглий рис подешевшав із 78,01 грн/кг до 72,86 грн/кг. В "Ашані" його продавали за 70,5 грн/кг, а у "Метро" – за 74,09 грн/кг.

А середня ціна на рис довгий пропарений зросла - до 67,43 грн/кг (в порівнянні з минулим місяцем, коли цю позицію продавали 62,06 грн/кг). Найдорожчі ціни на рис довгий пропарений виставив супермаркет "Ашан" - 87,50 грн/кг. Найдешевший пропарений рис продає "Meтро" - 49,9 грн/кг.

А ось макарони пір’я продаються по 26,17 грн/кг, що дешевше, ніж минулого місяця – 27,47 грн/кг. При цьому цей товар за приємними для покупця цінами можна знайти в трьох супермаркетах: "Варус" – 24,4 грн/кг, "Новус" – 24,89 грн/кг, "Метро" – 24,9 грн/кг. Найвищі ціни виставив "Ашан" – 30,5 грн/кг.

Оценка материала:

5.00 / 2
В Україні знизились ціни на гречку, рис та макарони 5.00 5 2
Бізнес / Ринки та компанії
18.12.2023 563
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»