НОВИНИ ДНЯ: В Україні у неділю подекуди дощитиме, вдень прогріє до +19°  "Той, хто з Орбаном - допомагає Кремлю": Сікорський зробив різку заяву  Зеленський відповів на звинувачення Рубіо у "брехні" щодо виведення військ з Донбасу та гарантій США  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 29 березня  Де в Україні буде тепло, а де пройдуть дощі: синоптики дали прогноз на 29 березня  Три знаки Зодіаку зовсім скоро купатимуться в грошах  Путін знову вразив цинізмом: що диктатор заявив про війну в Українівсі новини дня
Політика
Україна
20.12.2023 474

Чи можливі повістки в "Дії": міністр поставив крапку

Впроваджувати повістки в "Дії" не планується взагалі, наголосив Федоров.

f531b457bee77c9dd62a862aafdd66b1_20.12.23

У Мінцифри запевнили, що повісток у "Дії" не буде. Пише ТСН. 

Про це сказав в інтерв'ю 24 каналу сказав Михайло Федоров - віцепрем’єр-міністр та міністр цифрової трансформації України.

Журналіст запитав у міністра, чи, ймовірно, що із часом у Мінцифрі можуть переглянути, зважаючи на те, як зараз держава змінює правила мобілізації і розглядає їх зміни, можливість запровадження повісток у "Дії".

"Повісток в "Дії" не буде. Ми про це говорили, і зараз я підтверджую це. Впроваджувати повістки в "Дії" не планується взагалі. Тому цього питання немає сьогодні на порядку денному", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше міністр оборони України Умєров висловився щодо змін підходу до мобілізації.

Оценка материала:

5.00 / 2
Чи можливі повістки в "Дії": міністр поставив крапку 5.00 5 2
Політика / Україна
20.12.2023 474
Еще материалы раздела «Україна»