НОВИНИ ДНЯ: Названо три знаки зодіаку, на які чекає успіх в усьому цієї весни: хто ці щасливці  Зеленський назвав операцію в Ірані "хорошим сигналом" для Путіна  Чи вплине загострення на Близькому Сході на постачання зброї Україні: відповідь Зеленського  Скільки часу потрібно Росії, щоб захопити весь Донбас — заступник голови ОП  Синоптики розповіли, якою погодою завершиться лютий у Києві  Морози відступають, але є нюанс: прогноз погоди в Києві на 27 лютого  Мокрий сніг та ожеледиця: якою буде погода в Україні 26 лютоговсі новини дня
Політика
Росія
22.12.2023 623

Проти мобілізації майже 70%. В Росії зростає невдоволення війною, - ГУР

За оцінками Головного управління розвідки Міністерства оборони України, в Російській Федерації зростає кількість людей, що незадоволені війною в Україні.

Про це розповів заступник начальника Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький, повідомляє РБК-Україна з посиланням на трансляцію заходу Україна та світ попереду 2024.

ГУР повідомляє, що держава-агресор Росія змушена призивати до окупаційної армії 1000-1200 осіб, аби поповнювати втрати на фронті. Водночас рівень невдоволення російського населення примусовою мобілізацією наразі зріс майже до 70%.

"За різними підрахунками, кожного дня РФ здатна призивати до своїх збройних сил шляхом мобілізації та рекрутування близько 1000-1200 осіб. Це щоденно", - сказав Скібіцький.

За словами заступника начальника ГУР, більшість новобранців Росія відправляє на фронт для поповнення втрат, яких держава-агресор зазнає у війні проти України.

"Загалом Росія намагається підтримувати рівень укомплектованості свого угруповання, бойових частин, які перебувають на лінії зіткнення, на рівні 92-95%, щоб зберігати темп наступу", - зазначив представник ГУР МО України.

Він також розповів, що у РФ зростає і невдоволення мобілізацією: якщо на початку року проти примусового призову до армії виступали близько 60% росіян, то станом на грудень 2023-го цей показник зріс до 69%.

"Це ще не є ознакою того, що будуть протести, але такі настрої в російському суспільстві вже є", - пояснив Скібіцький.

Нагадаємо, нещодавно російський диктатор Володимир Путін відзвітував про набір сотень тисяч до лав армії РФ.

Оценка материала:

5.00 / 1
Проти мобілізації майже 70%. В Росії зростає невдоволення війною, - ГУР 5.00 5 1
Політика / Росія
22.12.2023 623
Еще материалы раздела «Росія»