НОВИНИ ДНЯ: Місячний гороскоп на 25–31 травня: що рекомендується робити кожного дня тижня  Як назавжди позбутися дротяника: які методи дійсно допомагають, а які – ні  Один знак отримає фінансовий шанс: гороскоп на 25 травня для всіх знаків зодіаку  Хвороби більше не проблема: чим обробити абрикос під час цвітіння і після нього  Гороскоп на 25 травня за картами Таро: Водоліям - важливі рішення, Близнюкам - стабільність  На ділянці не буде жодної оси: 5 копійчаних способів боротьби  Гороскоп на тиждень: Стрільцям - сила й таланти, Терезам - романтика та кар’єравсі новини дня
Політика
Україна
01.01.2024 553

З такими запасами ракет Росія продовжуватиме атаки: Умєров – про масований обстріл України

Росія вкотре демонструє усьому світу, що не має іншої мети, ніж терор, ніж вбивства, ніж геноцид українців, але за кожен з цих злочинів буде справедливе покарання, наголосив Рустем Умєров.

24882a1f491de1be08a75f6329a9e57a_01.01.24

Росіяни багато місяців накопичували ракети, щоб вдарити по Україні, вони можуть продовжити атаки з огляду на запаси ракет, але за кожний злочин РФ буде справедливе покарання. Пише ТСН. 

Про це повідомив міністр оборони України Рустем Умєров у Facebook 29 грудня.

"Масована ракетна атака держави-терориста на нашу землю. Багато місяців росіяни накопичували ракети ось для цього: удари по житлових будинках, торговельних центрах, лікарнях. По мирних українських містах", - написав міністр.

За словами Рустема Умєрова, "знову й знову Росія демонструє всьому світу, що не має іншої мети, ніж терор, ніж вбивства, ніж геноцид українців". "За кожен з цих злочинів буде справедливе покарання", - підкреслив очільник оборонного відомства.

"Очевидно, що з такими запасами ракет, які є в держави-агресора, вони можуть і будуть продовжувати такі атаки", - наголосив він.

Умєров запевнив, що Україна продовжить роботу з урядами країн-партнерів щодо надання нашій країна достатньої кількості засобів ППО, щоб убезпечити наш народ від смертельної небезпеки майбутніх атак.

Нагадаємо, вранці 29 грудня збройні сили РФ завдали масового ракетного обстрілу по Україні. Вибухи пролунали в Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Львові та в Київ. Сили ППО відбили наймасованішу атаку з повітря.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що росіяни випустили понад 100 ракет. "Сьогодні Росія била майже всім, що має у своєму арсеналі: "Кинджали", С-300, крилаті ракети, БПЛА. Стратегічні бомбардувальники запускали Х-101/Х-505. Приблизно 110 ракет було випущено, більшу частину збито", — написав Володимир Зеленський.

Оценка материала:

5.00 / 2
З такими запасами ракет Росія продовжуватиме атаки: Умєров – про масований обстріл України 5.00 5 2
Політика / Україна
01.01.2024 553
Еще материалы раздела «Україна»