<
НОВИНИ ДНЯ: Допомога від союзників по НАТО вже в дорозі — Столтенберг  Україна закриє небо: стало відомо, скільки Patriot нададуть партнери  Засідка тривала тиждень. Буданов розкрив деталі знищення Ту-22М3  До України суне потужний циклон: як зміниться погода  Палата представників США схвалила допомогу Україні: що далі  Скільки ще Путін продовжуватиме війну і від чого це залежить: політолог зробив гучну заяву  Картопляна запіканка з сиром і часником: дуже простий рецептвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
06.01.2024 385

ВООЗ закликає до маскового режиму через зростання захворюваності на COVID

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) закликає продовжувати дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції для уникнення зараження на COVID-19. Рекомендації пов'язані з тенденцією зростання у багатьох країнах випадків коронавірусної хвороби.

Про це йдеться в в Twitter (X) генерального директора ВООЗ Тедроса Адханома Гебрейєсуса.

"Захворювання дихальних шляхів, спричинені COVID19, грипом та іншими патогенами, зростають у багатьох країнах протягом кількох тижнів, і очікується, що це продовжиться після останніх свят", - йдеться в повідомленні.

Керівник ВООЗ дав поради громадянам та урядам країн через ситуацію. Серед них, зокрема, йдеться про маски, вакцинацію та тестування.

"Як особам: обов'язково пройдіть тестування та за потреби зверніться за допомогою, оскільки лікування COVID-19 може запобігти важким захворюванням і смерті. Продовжуйте використовувати маски, вентиляцію та дистанцію, щоб зменшити вплив, і переконайтеся, що ви та ваші близькі зробили щеплення проти COVID-19 та грипу", - рекомендує Гебрейєсус.

У ВООЗ закликають владу країн надати доступ до надійних тестів, методів лікування та вакцин. Особливо тим, хто входить до "зони ризику"

Також рекомендується продовжувати спостереження, секвенування та звітування з метою відстеження еволюцію вірусу COVID-19, та чітко інформувати населення про ситуацію.

Оценка материала:

5.00 / 2
ВООЗ закликає до маскового режиму через зростання захворюваності на COVID 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
06.01.2024 385
Еще материалы раздела «Суспільство»