НОВИНИ ДНЯ: Вербна неділя — що суворо заборонено робити цього дня  Альтернатива НАТО: Келлог закликав до створення нового альянсу за участі України  Кому за китайським гороскопом квітень принесе підтримку, гроші та успіх: хто ці щасливці  В Україні спростили процедуру списання знищеного військового майна: що змінилося  У Сатурна «перекошене» магнітне поле: вчені вказали на головного винуватця  Вихід США з НАТО: як наміри Трампа зруйнують Америку — Портников  Магнітні бурі посилюються: коли будуть найнебезпечніші дні та як позначаться на самопочутті — прогнозвсі новини дня
Політика
Росія
07.01.2024 620

Росія може більш активно скуповувати балістичні ракети за кордоном – ISW

Російська промисловість не здатна виробляти необхідну кількість балістичних ракет для постійної "ударної кампанії" по Україні.

7a10eae00b7cb3c1c16cdfac47304a2c_07.01.24

Росіяни можуть активізувати свої зусилля для закупівлі балістичних ракет за кордоном після того, як останні масовані ракетні удари по Україні досягли певного успіху. Пише ТСН. 

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

У повідомленні вказується, що на сьогодні російська оборонна промисловість здатна виробляти 4 ракет "Іскандер" і чотири ракети "Кинжал" на місяць. При цьому невідома кількість ракет С-300/С-400, яку може виготовляти ВПК РФ.

Експерти зазначають, що російська промисловість не здатна виробляти необхідну кількість балістичних ракет для постійної "ударної кампанії" по Україні, оскільки для цього потрібна велика кількість балістики.

У ISW вважають, що Росія активізує зусилля для закупівлі балістичних ракет за кордоном, якщо має намір продовжувати інтенсивні ракетні обстріли.

Крім того, у звіті ISW вказується, що ефективність російських балістичних ракет залежить від конфігурації ППО України в цільовій зоні та ударного комплексу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що РФ атакувала ракетою промисловий об'єкт в Кропивницькому.

Крім того, ми раніше інформували про масований ракетний удар по Києву, куди "прилетіло", скільки потерпілих і що кажуть місцеві.

Оценка материала:

5.00 / 1
Росія може більш активно скуповувати балістичні ракети за кордоном – ISW 5.00 5 1
Політика / Росія
07.01.2024 620
Еще материалы раздела «Росія»