НОВИНИ ДНЯ: П'ятниця 13-те озолотить і приємно здивує ці китайські знаки Зодіаку  "Орешнік" по Україні та НАТО: Лукашенко погрожує "бахнути" ракетою Кремля  США хочуть розділити Європу: Каллас назвала головну причину  У Кремлі назвали строки, як довго ще "різатимуть" доступ до інтернету росіянам  Трамп похизувався вигодою для США від війни в Ірані  "Ненависть до України": Зеленський зробив заяву про кампанію Орбана та угорців  "Можемо повірити їм на слово": у Трампа пояснили, чому не карають РФ за злив даних Іранувсі новини дня
Політика
Росія
14.01.2024 1681

Знову не долетіла: ракета РФ впала у Краснодарському краї

Росія знову атакує власні території своїми ж ракетами.

f9b55389c9e5186defa185f604c23b0b_14.01.24

Російська ракета, яку окупанти запустили по території України, знову не долетіла і впала на території Краснодарського краю. Пише ТСН. 

Відео показав блогер Денис Казанський.

"Очевидно, через санкції штампувати ракети окупантам доводиться з якихось північнокорейських запчастин. Вже після кожного обстрілу пішли такі інциденти, і ракети дедалі частіше падають на голови самих росіян", - написав він.

Як розповів речник Повітряних сил Юрій Ігнат, під час ранкової атаки понад 20 ракет не долетіли до своїх цілей.

Нагадаємо, Міноборони РФ підтвердило, що 2 січня російська ракета впала на село у Воронезькій області. У відомстві заявили про "позаштатне сходження авіаційного боєприпасу".

Оценка материала:

5.00 / 3
Знову не долетіла: ракета РФ впала у Краснодарському краї 5.00 5 3
Політика / Росія
14.01.2024 1681
Еще материалы раздела «Росія»