НОВИНИ ДНЯ: Одна склянка у злив — і про засмічення труб можна забути надовго: метод, перевірений часом  Грози, град і шквали: синоптики попередили, які області вже скоро накриє сильна негода   Суд США зупинив будівництво бальної зали Трампа за 400 млн доларів  Російська еліта занепокоєна через ФСБ: що відбувається в оточенні Путіна  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 8 серпня  На вихідних в Україні утримається спека, в неділю очікуються дощі та грози  Три знаки Зодіаку незабаром здійснять усі свої мрії, але за однієї умовивсі новини дня
Політика
Україна
17.01.2024 630

Війна в Україні у найближчі роки може розділитись на декілька етапів

У найближчі два роки війна в Україні може мати декілька етапів розвитку. На це може впливати як фінансова, так і політична стабільність світу.

_viyskovi_zima_2023_avdiyivka_gettyimages_1831281666_fefd4fbe7435cc59bba0e0cc3fbfa217_650x410_17.01.24

Як повідомляє РБК-Україна, про це сказано у доповіді Всесвітнього економічного форуму.

Як сказано у звіті, наразі у світі є три області, які знаходяться на геополітичному роздоріжжі: війна в Україні, напруженість навколо Тайваню та війна між Ізраїлем та Сектором Газа. І ескалація у будь-якій з цих точок може глобально вплинути на весь світ.

"Протягом наступних двох років війна в Україні може як посилюватись, так і повторно бути заморожена. Попри санкції, Росія продовжує отримувати вигоду від енергетичних прибутків і товарів експорту - і вона може ще більше зрости, якщо конфлікт на Близькому Сході розшириться", - сказано у звіті.

Зокрема, на хід війни в Україні можуть вплинути такі чинники:

  • зменшення підтримки у США та Європі - це ускладнить зусилля України у підтримці єдності із Заходом;
  • РФ продовжить отримувати вигоду з енергоресурсів та експорту товарів, попри санкції;
  • у разі ескалації буде використано звичайну зброю, а не ядерну, однак війна може поширитися інші країни;
  • війна може перетворитися на періодичний конфлікт, який триватиме роки чи десятиліття.

"Постконфліктні сценарії і для України, і для Росії важко передбачити, війна може "перезаморозитися", який може тривати роками або навіть десятиліттями", - говориться у звіті.

Результати війни у 2023

Нагадаємо, влітку 2023 року українські військові проводили контрнаступ. Він був зосереджений на південному сході країни.

Попри те, що нашим захисникам вдалося деокупувати близько 10 населених пунктів, мети контрнаступу досягнуто не було.

Оценка материала:

5.00 / 2
Війна в Україні у найближчі роки може розділитись на декілька етапів 5.00 5 2
Політика / Україна
17.01.2024 630
Еще материалы раздела «Україна»