НОВИНИ ДНЯ: Як доглядати за алое: прості правила, щоб рослині було добре у вас на підвіконні  31 травня: велике церковне свято сьогодні, що гріх робити на Трійцю  Бор та йод для томатів, перців і баклажанів: як забезпечити стовідсоткову зав’язь і захистити врожай від стресу  Гороскоп на 31 травня: Ракам - відновити сили, Тельцям - полегшення  Обов’язково зробіть це на городі до Трійці — й отримаєте шалений урожай овочів, ягід та фруктів  Спекотніше, ніж раніше? Синоптики пояснили, яким може бути перший місяць літа  Пентагон готує різке нарощення виробництва зброї для Українивсі новини дня
Політика
Росія
19.01.2024 627

Дрон пролетів над резиденцією Путіна на Валдаї: нові деталі атаки по нафтобазі у Петербурзі

Під час атаки по нафтобазі в Санкт-Петербурзі, що сталася цієї ночі, один із безпілотників пролітав над резиденцією російського диктатора Володимира Путіна. Йдеться про його палац на Валдаї.

1618497116_8564__2__f96b4732e44a340afa8fce3e2e0b5e41_650x410_19.01.24

Про це РБК-Україна повідомило джерело в спецслужбах.

Зауважимо, раніше джерела видання в спецслужбах повідомили, що атака дронів на нафтобазу в Ленінградській області - це спецоперація ГУР.

Зокрема, під час якої один із безпілотників пролетів над Валдаєм, де знаходиться маєток російського диктатора Володимира Путіна. Зокрема цю резиденцію і територію навколо прикриває ППО.

Але джерело РБК-Україна наголосило, що українські Сили оборони постійно працюють над покращенням технічних можливостей безпілотників, що дозволяє їм досягати російських тилових регіонів.

Також співрозмовник у коментарі виданню зазначив, що відтепер військові об'єкти Пітера та Ленінградської області знаходиться "у зоні досяжності українських сил".

Атака на нафтобазу в Санкт-Петербурзі

Нагадаємо, сьогодні російська сторона заявила про так звану "спробу атаки" на нафтобазу в Санкт-Петербурзі. Втім, джерела РБК-Україна в спецслужбах підтвердили атаку, заявивши, що це була спецоперація Головного управління розвідки Міноборони, яка пройшла успішно. На додаток, співрозмовник заявив, що є підтвердження влучань по цілях.

Водночас за інформацією роспабліків, БПЛА нібито упав і вибухнув на території нафтобази. Тобто традиційно наслідки атаки у РФ замовчують.

Зауважмо, що йдеться про атаку на нафтогазову компанію "Петербурзький нафтовий термінал". Це найбільший російський термінал з перевалки нафтопродуктів у Балтійському регіоні.

Росіяни жаліються, що дрони буцімто вперше досягли Ленінградської області, що знаходиться за 800 км прямо від кордону України

Оценка материала:

5.00 / 1
Дрон пролетів над резиденцією Путіна на Валдаї: нові деталі атаки по нафтобазі у Петербурзі 5.00 5 1
Політика / Росія
19.01.2024 627
Еще материалы раздела «Росія»