НОВИНИ ДНЯ: Французький спецназ в Україні: що задумав Макрон – Le Monde  Без блокування рахунків: які обмеження для ухилянтів будуть у законі про мобілізацію  Яким буде перший місяць весни – синоптик дав прогноз на березень  Німецькі ракети можуть вдарити по Москві: Шольц зробив ще одну заяву про Taurus  Новий наступ російської армії: аналітики ISW оцінили - наскільки загроза реальна  “Закладена бомба Придністров’я”: чи наважиться Росія відкрити другий фронт з Молдовою  Чи будуть електронні повістки: що готує Рада у новому законі про мобілізаціювсі новини дня
Політика
Україна
20.01.2024 1803

В Міноборони України вигадали, як побороти корупцію у відомстві

Заявляти про корупційні схеми зможуть всі охочі. Зокрема - анонімно.

ffea63cf187623de03ff397829a57f5f_20.01.24

В Міністерстві оборони України вигадали, як побороти корупцію у відомстві. Відтепер заявляти про корупційні правопорушення можуть всі. Зокрема - анонімно.

Про це повідомили в пресслужбі Міністерства оборони. Пише ТСН. 

Як зазначається, відтепер кожен, кому відомо про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень у Міністерстві оборони, може подати повідомлення викривача корупції. Зокрема, анонімне.

“Відомство додали до переліку держорганів на спеціальному порталі НАЗК. За допомогою цієї захищеної системи можна контролювати стан та результати розгляду повідомлення, отримати інформацію про статус викривача. Портал гарантує заявникам дотримання умов анонімності та конфіденційності, надійний захист персональних даних. Також повідомити про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень можна через спеціальну телефонну лінію Міноборони (+38 044 271 39 86), електронну пошту (dzvk_mou@post.mil.gov.ua), офіційний вебсайт відомства”, - розповіли в Міноборони.

Нагадаємо, що Романа Гринкевича оголошено у всеукраїнський розшук.

Оценка материала:

5.00 / 6
В Міноборони України вигадали, як побороти корупцію у відомстві 5.00 5 6
Політика / Україна
20.01.2024 1803
Еще материалы раздела «Україна»