НОВИНИ ДНЯ: Витягнулась розсада помідорів: що зробити, щоб вона була товстою  Гороскоп на 1 травня: Стрільцям - нові враження, Дівам - впевненість  Які рослини потрібно сіяти просто в ґрунт і чому вони не люблять вирощування в теплиці  Потепління перемагає заморозки: як зміниться погода до кінця тижня і де прогріє до +21  Інвестори можуть взяти "паузу": аналітик висловився про ситуацію навколо Fire Point на тлі угоди з ОАЕ  Мобілізація, субсидії та ліки: що зміниться для українців від 1 травня  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 1 травнявсі новини дня
Політика
Україна
24.01.2024 898

У Німеччині розповіли про заплановану допомогу Україні на 2024 рік

Німеччина у 2024 році буде і далі допомагати Україні, планується навчити 10 тисяч солдатів ЗСУ, а також здійснювати поставки танків та іншої техніки.

Про це заявив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус, повідомляє Tagesspiegel.

За його словами, ППО залишиться пріоритетом номер один для Німеччини. Берлін очолює коаліцію протиповітряної оборони разом із Парижем із листопада.

"ППО залишається пріоритетом номер один для захисту українського населення та інфраструктури", - заявив Пісторіус.

Також очільник Міноборони сказав, що разом із коаліцією щодо можливостей протиповітряної оборони Німеччина обіцяє довгострокову підтримку з використанням найсучасніших систем, найкращої підготовки та стійких структур.

У Німеччині визнають, що необхідно прискорити виробництво озброєнь. Берлін бере на себе це подвійне завдання

"З одного боку, ми покриваємо найнагальніші потреби України тут і зараз за допомогою зброї, матеріалів і навчання", - підкреслив Пісторіус.

Пісторіус пояснив, що федеральний уряд також планує до 2024 року навчити 10 тисяч українських солдатів у Німеччині.

Берлін також передаватиме Україні додаткові зенітні комплекси IRIS-T і зенітки Gepard, артилерію та артилерійські боєприпаси, а також понад 80 основних бойових танків Leopard 1.

Крім того, згідно з інформацією, заплановано постачання бронетранспортерів, інженерних танків і танків-мостів, 450 захищених машин, систем розмінування, а також безпілотників, радарів і систем розвідки.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Німеччині розповіли про заплановану допомогу Україні на 2024 рік 5.00 5 1
Політика / Україна
24.01.2024 898
Еще материалы раздела «Україна»