НОВИНИ ДНЯ: Атака на генерацію. У чому відмінність ТЕС від ТЕЦ та чому Росія хоче їх знищити  Рада зобов’язала уряд затвердити доплати військовим та внести законопроєкт про ротацію  Лікар назвала найнебезпечніший маринад для шашлику: при готуванні виділяє канцерогени  До +27 градусів: синоптик спрогнозувала частині України літню погоду  Готуємо згущене молоко самостійно: згадуємо справжній смак дитинства  В частину України прийде справжнє літо: що чекати від погоди у п’ятницю  Як у Польщі змінилося ставлення до працівників із України: опитуваннявсі новини дня
Політика
Україна
28.01.2024 224

Україна зможе вистояти ще сто років: польський політик зробив оптимістичний прогноз щодо війни

Мирослав Чех переконаний, що цього року Україні будуть надані всі засоби для перемоги.

0897f6266bce3eaebc0f4573f609ce96_28.01.24

У 2024 році Україна отримає всі необхідні засоби для того, щоб перемогти у війні, яку розв’язала Росія, і вистояти “сто років” у разі нової агресії. Пише ТСН. 

Таку думку в ефірі телеканалу “Еспресо” висловив польський політик, колишній депутат Сейму Мирослав Чех.

"Вимальовується абсолютно інша конфігурація. Буде президентом Трамп, не буде президентом Трамп – у цій хвилині це має абсолютно менше значення, бо працює система, працюють держави й працюють їхні збройні сили та військово-промисловий комплекс", - наголосив він.

Мирослав Чех переконаний, що цього року Україні будуть надані всі засоби для перемоги.

“Також Україна настільки зміцнила власні сили, що могла б вистояти сто років, якщо комусь там у Росії спаде на думку атакувати Україну чи інші країни", - зазначив він.

На думку польського політика, проблемою є лише відсутність належної інфраструктури для утримання військової техніки — сучасних танків та літаків.

"Нідерландські, данські й норвезькі F-16 готові передати Україні. Але в нас немає інфраструктури, щоб прийняти й обслуговувати їх. Те саме й з "Леопардами". "Леопарди" передали, і міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус сказав, що у 2024 році Німеччина підготує 10 тисяч українських солдатів і передасть 80 "Леопардів". Проблема в тому, де їх ремонтувати та де запчастини”, - підкреслив він.

Мирослав Чех зауважив, що Європа після завершення холодної війни роззброїлася і європейські уряди виявилися не готовими, щоб допомагати під час такої страшної війни, якою є російсько-українська війна.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський наголосив, що якби Україна після початку повномасштабного вторгнення Росії не отримала допомоги від партнерів, то не змогла б вистояти цих два роки.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна зможе вистояти ще сто років: польський політик зробив оптимістичний прогноз щодо війни 5.00 5 1
Політика / Україна
28.01.2024 224
Еще материалы раздела «Україна»