НОВИНИ ДНЯ: Важкий період закінчується: 3 знаки зодіаку відчують полегшення після 5 грудня  Зарплати військовим не підвищать, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигаль  Росіяни переоцінили свої сили і зазнають втрат: у ЗСУ розповіли про ситуацію у Куп'янську  Моді приймає Путіна з почестями: що означає для України поїздка "фюрера" до Індії  Врожай в Україні зростає, але експерти б’ють на сполох — що заважає прибутку від його продажу  Прогноз погоди на 5 грудня: похолодання та нічний мороз  Половина європейців вважають Трампа ворогом Європивсі новини дня
Кабінет директора
Вечірня горілка
08.02.2024 522

Байден різко висловився про блокування допомоги Україні і звинуватив Трампа

Американський лідер заявив, що "ніколи не думав, що побачу щось подібне до того, що ми бачимо зараз".

aee788de094edf94137682c9e420d1c2_08.02.24

Президент США Джо Байден різко розкритикував республіканців у Конгресі після того, як Республіканська партія у Сенаті заблокувала просування двопартійної угоди про кордон і пакет іноземної допомоги, зокрема для України. Пише ТСН. 

Про це повідомляє CNN.

На Капітолійському пагорбі Байден заявив, що "ніколи не думав, що побачу щось подібне до того, що ми бачимо зараз". Він звинуватив свого опонента, експрезидента Дональда Трампа в тому, що той телефонував із погрозами законодавцям відплатою у разі підтримки пакета, який зокрема передбачає більше фінансування для України та Ізраїлю.

За словами президента США, республіканці заблокували пакет, "тому що їм телефонує Дональд Трамп і погрожує".

Нагадаємо, 7 лютого американський Сенат провалив голосування за законопроєкт про допомогу Україні, Ізраїлю і заходи для захисту кордонів з Мексикою.

Пізніше пані посол у США Оксана Маркарова повідомила, що Сенат розгляне допомогу Україні без міграційної реформи.

Оценка материала:

5.00 / 2
Байден різко висловився про блокування допомоги Україні і звинуватив Трампа 5.00 5 2
Кабінет директора / Вечірня горілка
08.02.2024 522
Еще материалы раздела «Вечірня горілка»