НОВИНИ ДНЯ: Початок астрономічного літа продовжує впливати на всіх: що чекає на всі знаки зодіаку до кінця червня  Російський кошмар у Криму стає реальністю: як Україна може змусити війська РФ відійти  Путін поскаржився на підготовку Заходу до війни з РФ: Сталіна теж звинувачували  Результат буде грандіозним: як ЗСУ знищують логістику та техніку росіян у Криму  Трамп назвав умову для переговорів з Росією: що має зробити Україна  "Готові до переговорів": Путін зробив нову заяву про Україну  Грози, град і шквали: які області 24 червня накриє негода й чи впаде температуравсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
14.02.2024 491

Встигніть насолодитися теплом. Синоптикиня попередила про повернення морозів та повідомила, скільки вони протримаються

Теплі повітряні маси сьогодні трішки розмиються незначними дощами по всій території країни. Встигніть насолодитися весняною погодою, незабаром похолодає.

Синоптикиня Наталія Птуха, в інтерв'ю для NV, надала хронологію похолодання та назвала найхолодніший день на цьому тижні. За її словами, найінтенсивніші морози будуть вночі, а кілька регіонів вони взагалі обійдуть стороною.

У середу 14 лютого продовж доби +1…+7, лише у в південній та східній частині дещо тепліше: в денні години може бути +8…+13. 14−15 лютого крім заходу та сходу можливий невеликий дощ, у центральних та північних областях навіть з мокрим снігом.

Починаючи з 15-го лютого, в Україні очікується зниження температури в середньому на 4−7 градусів у порівнянні з попередніми градаціями.

16 лютого нічна температура у східних та північних областях −5…−11, 17-го лютого на півночі та північному сході до -14. Вдень −2…−8.

17 лютого до похолодання ще і центральні області приєднаються — тут −3…−9 може бути вночі, а в денні години від -4 до +2 градуси.

Однак сильні морози не зачеплять більшість західних областей та крайній південь країни — вдень наприкінці тижня очікується +1…+7.

У п’ятницю, 16 лютого у північних та центральних областях йтиме невеликий сніг, у південній частині — мокрий сніг з дощем, а решта території без істотних опадів. Загалом на цьому тижні, особливо у другій його частині, опадів буде небагато.

Найінтенсивніший мороз очікується 17-го лютого: −8…−14 на північному сході у нічні години.

Оценка материала:

5.00 / 2
Встигніть насолодитися теплом. Синоптикиня попередила про повернення морозів та повідомила, скільки вони протримаються 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
14.02.2024 491
Еще материалы раздела «Суспільство»