НОВИНИ ДНЯ: Потепління перемагає заморозки: як зміниться погода до кінця тижня і де прогріє до +21  Інвестори можуть взяти "паузу": аналітик висловився про ситуацію навколо Fire Point на тлі угоди з ОАЕ  Мобілізація, субсидії та ліки: що зміниться для українців від 1 травня  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 1 травня  В Україні у перший день травня переважно без опадів, удень до +13°  Три знаки Зодіаку ось-ось вирвуться з негативу й оберуть щастя  Крадене зерно стало "токсичним": в Ізраїлі відмовились розвантажувати російське судновсі новини дня
Політика
Світ
17.02.2024 484

У Білому домі порадили Путіну не втручатися у американські вибори

Російський диктатор Володимир Путін має не втручатися у вибори президента США, які відбудуться вже цього року восени.

_7_putin_kremlin_ru_a9ac7f37081355c41eeb25d74f055666_650x410_17.02.24

Про це заявив прес-секретар Білого дому Ендрю Бейтс, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Sky News.

Бейтс прокоментував недавню заяву Путіна про те, що він би хотів перемоги Джо Байдена на майбутніх президентських виборах.

"Пан Путін повинен не втручатися в американські вибори", - підкреслив прессекретар Білого дому.

Що саме сказав Путін

Нагадаємо, нещодавно російський диктатор Володимир Путін заявив, що між Байденом і Трампом він хотів би, щоб нинішній президент залишився при владі, оскільки він "більш досвідчений і передбачуваний політик старої школи".

Водночас, глава Кремля додав, що Росія нібито працюватиме з будь-яким американським президентом.

Сам колишній президент США Дональд Трамп вважає таку заяву "великим компліментом".

Варто зауважити, що Трамп неодноразово хвалив Путіна та виступав за негайне припинення бойових дій в Україні, що вигідно Росії.

Також нещодавно він запропонував надавати Україні допомогу у кредит, а не на безоплатній основі, як це відбувається зараз.

Оценка материала:

5.00 / 2
У Білому домі порадили Путіну не втручатися у американські вибори 5.00 5 2
Політика / Світ
17.02.2024 484
Еще материалы раздела «Світ»