НОВИНИ ДНЯ: Зеленський: перші "Шахеди" по Україні запускали іранські оператори  Гороскоп на 13 березня: Рибам - натхнення, Скорпіонам - чутки  Українцям повертатимуть гроші за кожну заправку авто, але є обмеження  Гороскоп на 13 березня для всіх знаків зодіаку: Левам варто проявити сильні сторони, а Близнюкам — дослухатись порад  У Києві раптово на 5 гривень здорожчає проїзд у маршрутках: що відомо  Пік потепління попереду: синоптик назвав дати, коли чекати на максимум тепла  США екстрено змінюють ППО через іранські дрони: які уроки України враховує Пентагон заразвсі новини дня
Політика
Світ
17.02.2024 488

"Співчуття до нацистів у Росії немає і не буде": Путін зробив цинічну заяву про відносини з Україною

Кремлівський диктатор заявив, що РФ "боротиметься з будь-якими проявами крайнього націоналізму та нацизму".

1001830c188463ba2007c221af862b58_17.02.24

Співчуття до нацистів у Росії немає і не буде. Росія боротиметься з будь-якими проявами крайнього націоналізму та нацизму. Пише ТСН. 

Про це заявив президент країни-агресорки Росії Володимир Путін у розмові з робітниками "Уралвагонзаводу", передає російйське пропагандистське агентство ТАСС.

"А щодо нашого ставлення до України, до українського народу, я багато разів про це говорив зовсім недавно. Я думаю, що переважна більшість громадян Росії такі підходи поділяє. З будь-якими проявами крайнього націоналізму, нацизму ми, звісно, боротимемося. Захищатимемо людей наших, які там живуть", – заявив кремлівський диктатор.

Нагадаємо, Путін шкодує, що не розпочав повномасштабну війну в Україні раніше.

Оценка материала:

5.00 / 1
"Співчуття до нацистів у Росії немає і не буде": Путін зробив цинічну заяву про відносини з Україною 5.00 5 1
Політика / Світ
17.02.2024 488
Еще материалы раздела «Світ»