НОВИНИ ДНЯ: Названо три знаки зодіаку, на які чекає успіх в усьому цієї весни: хто ці щасливці  Зеленський назвав операцію в Ірані "хорошим сигналом" для Путіна  Чи вплине загострення на Близькому Сході на постачання зброї Україні: відповідь Зеленського  Скільки часу потрібно Росії, щоб захопити весь Донбас — заступник голови ОП  Синоптики розповіли, якою погодою завершиться лютий у Києві  Морози відступають, але є нюанс: прогноз погоди в Києві на 27 лютого  Мокрий сніг та ожеледиця: якою буде погода в Україні 26 лютоговсі новини дня
Політика
Україна
16.02.2024 617

Донбас буде важче повернути, ніж Крим − Буданов

Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов вважає, що тимчасово окупований Донбас буде важче повернути, ніж Крим.

Про це Буданов заявив в інтерв’ю французькому виданню Liberation.

"Я думаю, що Донбас буде важче повернути. Тому що там є безперервна лінія постачання, їхні війська можуть отримати доступ до неї з будь-якого боку. Всі, хто колись володів Кримом, голосно і чітко заявляли, що Крим − це неприступна фортеця, і абсолютно всі втратили цю фортецю. Так само, як Україна десять років тому. Сьогодні росіяни все ще мають сухопутний коридор до Криму. Кримський міст ще стоїть, але жити йому залишилося недовго", – зазначив голова ГУР.

За його словами, у питання звільнення Криму необхідно вирішити два стратегічні завдання: відрізати сухопутний коридор і зруйнувати Кримський міст.

"Решта − лише питання часу. Півострів буде повернуто. З Донбасом складніше", − наголосив Буданов.

Він також переконаний, що у випадку втрати Криму Росія не наважиться на ядерну ескалацію.

"Приводів для застосування ядерної зброї вже було дуже багато, можливо, десятки. І що з того? У російській доктрині ядерна зброя розглядається як "засіб стримування". Це те, чого всі бояться і на чому всі спекулюють. Але для Росії застосування ядерної зброї обійдеться набагато дорожче, ніж її незастосування", – заявив Буданов.

Оценка материала:

5.00 / 2
Донбас буде важче повернути, ніж Крим − Буданов 5.00 5 2
Політика / Україна
16.02.2024 617
Еще материалы раздела «Україна»