<
НОВИНИ ДНЯ: Українців чекає більше сонця: якою буде погода з понеділка, 29 квітня  Стало відомо, коли перші F-16 з пілотами з'являться в Україні  Захід "прорвало" з допомогою Україні: все про зброю на мільярди, далекобійні ракети, ППО та хто ще вагається  В Україні 28 квітня подекуди дощитиме, вдень до +25°  10 найпопулярніших університетів України, куди всі рвуться вступити  "Дорога іграшка": у Повітряних силах розповіли про "рідкісний російський літак" Су-57 РФ  Росія може “розвалитися”: Патрушев назвав причинувсі новини дня
19.02.2024 329

Українець Владислав Бухов тріумфував у чоловічих змаганнях вільним стилем на світовій першості з водних видів спорту в столиці Катару.

02_bukhov_vladyslav_june_23_2022_50_stile_m_c9dd0bb6a3c844e2dcbd96cf3a2c200b_650x410_19.02.24

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результати змагань.

21-річний плавець фінішував першим на дистанції 50 м вільним стилем. Ця нагорода стала першою золотою для України в такій дисципліні чемпіонатів світу.

Бухов подолав п'ятдесятметрівку за 21,44 секунди. На фініші він випередив австралійця Макевоя лише на 0,01 секунди. Доповнив подіум британський плавець Прауд.

Бухов встановив низку особистих і національних досягнень. У кваліфікації він встановив національний рекорд на дистанції, а потім уперше в кар'єрі вийшов у фінал планетарних форумів. Його "золото" – лише восьме в історії України на чемпіонатах світу.

Чемпіонат світу з водних видів спорту, вільний стиль, 50 м, чоловіки:

1. Владислав Бухов
  2. Камерон Макевой (+0,01)
  3. Бенджамін Прауд (+0,09)

До слова, українець Желтяков завоював олімпійську ліцензію у плаванні торік восени.

5.00 / 2
Плавець Бухов здобув перше в історії України "золото" чемпіонату світу на 50-метрівці 5.00 5 2