НОВИНИ ДНЯ: "Два місяці будуть найважчими": експерт про сценарії війни, мобілізацію та що планує Путін  Млинці заварні на кефірі: рецепт із секретом  Статус PESEL UKR: які будуть нові правила отримання захисту у Польщі  Зміна тренду: споживчі настрої українців покращилися з початком весни  Чи знищать Кримський міст до середини липня: реакція ВМС на статтю The Sun  Як розтопити вершкове масло: кілька порад  Коли Чистий четвер 2024 року: історія, традиції, що можна і не можна робитивсі новини дня
Кабінет директора
Ранкова кава
18.02.2024 417

Байден назвав причиною виходу з Авдіївки скорочення боєприпасів внаслідок бездіяльності Конгресу

Він закликав орган терміново ухвалити законопроєкт про допомогу Україні.

b19a5af7f071259ba5d2c4dbfa3d0236_18.02.24

Президент США Джо Байден зателефонував президенту України Володимиру Зеленському, щоб підкреслити зобов’язання Сполучених Штатів продовжувати підтримувати Україну перед дворіччям жорстокого вторгнення Росії. Пише ТСН. 

Про це йдеться у повідомленні на сайті Білого дому.

"Українські військові були змушені вийти з Авдіївки після того, як українські солдати були змушені нормувати боєприпаси через скорочення запасів внаслідок бездіяльності Конгресу, що призвело до перших помітних успіхів Росії за кілька місяців", - заявив Байден.

Президент Байден наголосив на необхідності для Конгресу терміново ухвалити законопроєкт про додаткове фінансування національної безпеки для поповнення українських сил.

Президент Байден підтвердив сильну двопартійну підтримку в уряді США та серед американського народу суверенітету та територіальної цілісності України, а також накладання витрат на уряд Росії, щоб притягнути його до відповідальності за свої дії.

Нагадаємо, раніше президент Сполучених Штатів Джо Байден закликав спікера Палати представників Майкла Джонсона поставити на голосування законопроєкт про фінансування України та інших американських партнерів.

Оценка материала:

5.00 / 3
Байден назвав причиною виходу з Авдіївки скорочення боєприпасів внаслідок бездіяльності Конгресу 5.00 5 3
Кабінет директора / Ранкова кава
18.02.2024 417
Еще материалы раздела «Ранкова кава»