НОВИНИ ДНЯ: Атака на генерацію. У чому відмінність ТЕС від ТЕЦ та чому Росія хоче їх знищити  Рада зобов’язала уряд затвердити доплати військовим та внести законопроєкт про ротацію  Лікар назвала найнебезпечніший маринад для шашлику: при готуванні виділяє канцерогени  До +27 градусів: синоптик спрогнозувала частині України літню погоду  Готуємо згущене молоко самостійно: згадуємо справжній смак дитинства  В частину України прийде справжнє літо: що чекати від погоди у п’ятницю  Як у Польщі змінилося ставлення до працівників із України: опитуваннявсі новини дня
Політика
Україна
19.02.2024 276

До будівництва фортифікаційних споруд залучені усі області України, – Олексій Кулеба

До будівництва фортифікаційних споруд у прифронтових  та прикордонних областях залучені усі регіони України. Бригади з тилових областей допомагають будувати лінію оборони та військові інженерно-технічі споруди, облаштовувати системи загороджень тощо.

Про таке заявив заступник керівника Офісу президента Олексій Кулеба.

"У  прифронтових та прикордонних регіонах активно продовжується робота з нарощення бойових можливостей оборонних рубежів. Щодня посилюються оборонні позиції України. Важливо, що до будівництва фортифікаційних споруд залучені усі області України. Бригади з тилових областей допомагають будувати лінію оборони та військові інженерно-технічі споруди, облаштовувати системи загороджень тощо", – повідомив Кулеба.

За його словами, Кіровоградщина та Закарпаття допомагають у Запорізькій області. Тернопільщина та Львівщина – у Сумській. Бригади з Івано-Франківської, Полтавської, Черкаської, Хмельницької та Чернівецької областей – будують захист на Донеччині.

"Вдячний начальникам ОВА за їх щоденну роботу в цьому напрямку. Вдячний кожному, хто долучається та допомагає", –  додав Кулеба.

Він повідомив, що також разом з обласними військовими адміністраціями продовжують роботу над збільшенням мережі мобільних вогневих груп та їх укомплектування для боротьби із шахедами по всій Україні.

Оценка материала:

5.00 / 3
До будівництва фортифікаційних споруд залучені усі області України, – Олексій Кулеба 5.00 5 3
Політика / Україна
19.02.2024 276
Еще материалы раздела «Україна»