НОВИНИ ДНЯ: Саміт миру у Швейцарії: Портников попередив про "пастку" Китаю для України  Секретар РНБО України назвав умови для перевороту проти Путіна  Україна зможе бити за лінією фронту: Норвегія обіцяє значну кількість F-16 із найновішим озброєнням  Зміна тренду: споживчі настрої українців покращилися з початком весни  Чи знищать Кримський міст до середини липня: реакція ВМС на статтю The Sun  Як розтопити вершкове масло: кілька порад  Коли Чистий четвер 2024 року: історія, традиції, що можна і не можна робитивсі новини дня
Політика
Світ
23.02.2024 620

Нова допомога Україні може стати однією з найпотужніших речей проти Путіна, - Байден

Допомога Україні на 60 млрд доларів, яку розглядає Конгрес США, є однією з найпотужніших речей для протистояння російському диктатору Володимиру Путіну.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на президента США Джо Байдена у Twitter.

"Одна з найпотужніших речей, яку ми можемо зробити, щоб протистояти Путіну, - це ухвалити двопартійний законопроект про національну безпеку та підтримати Україну", - наголосив Байден.

Американський президент нагадав, що Сенат уже ухвалив законопроект. Він пройде і Палату представників, упевнений глава держави.

"Спікер (Палати представників США Майк Джонсон - ред.) має призначити голосування", - додав він.

Допомога Україні від США

Нагадаємо, що США вже кілька місяців не можуть виділити нове фінансування для допомоги Україні.

Нещодавно Сенат США підтримав законопроект, який передбачає 60 млрд доларів для України. Але для того, щоб він набув чинності, необхідно, щоб документ підтримала Палата представників і підписав президент Джо Байден.

Спікер Палати представників Майк Джонсон поки що відмовляється виносити ініціативу на розгляд. Він хоче, щоб допомогу Україні голосували у прив'язці до грошей для захисту кордонів.

Нещодавно Байден заявив, що він готовий зустрітися з Джонсоном для обговорення допомоги Україні.

Оценка материала:

5.00 / 4
Нова допомога Україні може стати однією з найпотужніших речей проти Путіна, - Байден 5.00 5 4
Політика / Світ
23.02.2024 620
Еще материалы раздела «Світ»