НОВИНИ ДНЯ: "Два місяці будуть найважчими": експерт про сценарії війни, мобілізацію та що планує Путін  Млинці заварні на кефірі: рецепт із секретом  Статус PESEL UKR: які будуть нові правила отримання захисту у Польщі  Зміна тренду: споживчі настрої українців покращилися з початком весни  Чи знищать Кримський міст до середини липня: реакція ВМС на статтю The Sun  Як розтопити вершкове масло: кілька порад  Коли Чистий четвер 2024 року: історія, традиції, що можна і не можна робитивсі новини дня
Політика
Україна
22.02.2024 219

Буданов назвав умови контрнаступу України

Україна, якщо матиме достатню підтримку партнерів і продовжить тримати оборону цього року, зможе перейти в контрнаступ у 2025 році.

Про це у розмові з журналістами The Wall Street Journal заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов.

За його словами, після виходу українських сил з Авдіївки ситуація на фронті залишається складною, однак у ворога також є проблеми - росіяни витрачають більше боєприпасів, ніж можуть виготовити, а більшість поставлених торік у війська танків є старими.

Буданов додав, що російська професійна армія була значною мірою знищена в перший рік вторгнення, і тепер ворог кидає в бій непідготовлених призовників.

“Повна окупація Донецької та Луганської областей залишається пріоритетною метою російських військ у 2024 році, але досягти її вони навряд чи зможуть. У них не вистачить сил”, - вважає начальник ГУР.

Коментуючи подальше виснаження РФ та підготовку до контрудару по ослабленій Росії у 2025 році, Буданов наголосив на важливості подальшої підтримки України державами-партнерами.

Оценка материала:

5.00 / 1
Буданов назвав умови контрнаступу України 5.00 5 1
Політика / Україна
22.02.2024 219
Еще материалы раздела «Україна»