НОВИНИ ДНЯ: Саміт миру у Швейцарії: Портников попередив про "пастку" Китаю для України  Секретар РНБО України назвав умови для перевороту проти Путіна  Україна зможе бити за лінією фронту: Норвегія обіцяє значну кількість F-16 із найновішим озброєнням  Синоптик прогнозує заморозки в Україні: де та коли буде "мінус"  Секретар РНБО відповів на заклик США не бити по НПЗ в Росії  Весна дійшла до піку і повернула на зиму: які сюрпризи готує погода  Зливи з грозами, а у Карпатах до 0 градусів: прогноз погоди на тижденьвсі новини дня
Політика
Світ
24.02.2024 236

Придністров'я може "попроситися" до РФ: що кажуть у розвідці

У ГУР стверджують, що поки ватажки невизнаного регіону не збираються просити диктатора Путіна про офіційне "включення" до РФ.

6be7a671ebb881737dcb01cd0186480f_24.02.24

За інформацією ГУР, сепаратисти невизнаного Придністров'я не планують звертатись на своєму з’їзді до російського диктатора Путіна щодо "прийняття" регіону до складу Росії. Пише ТСН. 

Про це заявив представник Головного управління розвідки Андрій Юсов у коментарі "Українській правді".

"За нашими даними, інформація про те, що 28 лютого "влада" Придністров'я начебто попросить РФ, аби та приєднала їх до свого складу, наразі, не підтверджується", – сказав Юсов.

За інформацією джерела видання, інформація про "приєднання" Придністров'я до РФ, є частиною внутрішнього політичного молдовського процесу, а також певним тиском з боку сепаратистів для захисту своїх економічних інтересів перед Кишиневом.

Раніше повідомлялося, що наприкінці лютого невизнане Придністров'я може попросити Путіна про "приєднання" до складу РФ. 28 лютого у Придністров'ї планують вперше за 18 років провести з'їзд депутатів усіх рівнів і саме там нібито можуть звернутися до російського диктатора про анексію регіону.

Водночас, на думку військового експерта Вадима Денисенка, ймовірність раптового оголошення про приєднання Придністров'я до Росії близька до нуля.

Натомість заступник командира 3-ї штурмової бригади, екскомандир полку "Азов" Максим Жорін називає можливість офіційного "приєднання" невизнаного Придністровʼя до Росії цілком реальною.

Оценка материала:

5.00 / 2
Придністров'я може "попроситися" до РФ: що кажуть у розвідці 5.00 5 2
Політика / Світ
24.02.2024 236
Еще материалы раздела «Світ»