НОВИНИ ДНЯ: Саміт миру у Швейцарії: Портников попередив про "пастку" Китаю для України  Секретар РНБО України назвав умови для перевороту проти Путіна  Україна зможе бити за лінією фронту: Норвегія обіцяє значну кількість F-16 із найновішим озброєнням  Синоптик прогнозує заморозки в Україні: де та коли буде "мінус"  Секретар РНБО відповів на заклик США не бити по НПЗ в Росії  Весна дійшла до піку і повернула на зиму: які сюрпризи готує погода  Зливи з грозами, а у Карпатах до 0 градусів: прогноз погоди на тижденьвсі новини дня
Політика
Світ
26.02.2024 1360

Допомога США Україні: Волкер зробив резонансну заяву

Щодо невідкладності допомоги Україні неможливо сперечатися.

9d53a8ef345cb8e0bcef0f68937cd4f6_26.02.24

Палата Представників Сполучених Штатів наступного тижня повернеться з канікул і після визначення парламентського механізму зможе проголосувати за законопроєкт щодо зовнішньої підтримки. Пише ТСН. 

Про це заявив колишній спецпредставник США з питань України Курт Волкер на зустрічі зі ЗМІ в “Амерікан Юніверсіті Київ”.

“Це трагедія, сумно та розчаровує, що цього не сталося раніше. Я не можу обіцяти якісь часові рамки і день, коли пакет буде прийнято. Я очікую, що Палата повернеться наступного тижня. Протягом цього часу вони будуть розмірковувати над парламентським механізмом і як рухатися вперед... Я сподіваюся, що протягом кількох тижнів, на початку березня це буде зроблено”, — сказав він.

Волкер зауважив, що щодо невідкладності допомоги Україні неможливо сперечатися, адже її вплив на поле бою вже було видно в Авдіївці, де, за словами колишнього спецпредставника, більша кількість боєприпасів дала б змогу українцям довше протриматися.

“Я думаю, що американські конгресмени і народ розуміють нагальність допомоги, але це — не єдина річ. Конгресмени також турбуються через прямий вплив тисяч людей, що нелегально потрапляють до США”, — пояснив американський дипломат.

Крім того він зауважив, що зберігає оптимізм стосовно України у далекій перспективі.

“Якщо оглянутися, Україна є і завжди буде суверенною, незалежною демократією. Вона рухається до ЄС і НАТО. Коротка перспектива дуже похмура і складна. “Як нам досягти цього? Що нам робити?”. Це складно і буде складно далі, але я не сумніваюся щодо того, де з часом опиниться Україна”, — заявив Волкер.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський каже, якщо Конгрес США не схвалить допомогу Україні, то наслідки відчує весь світ.

Оценка материала:

5.00 / 2
Допомога США Україні: Волкер зробив резонансну заяву 5.00 5 2
Політика / Світ
26.02.2024 1360
Еще материалы раздела «Світ»