НОВИНИ ДНЯ: Саміт миру у Швейцарії: Портников попередив про "пастку" Китаю для України  Секретар РНБО України назвав умови для перевороту проти Путіна  Україна зможе бити за лінією фронту: Норвегія обіцяє значну кількість F-16 із найновішим озброєнням  Синоптик прогнозує заморозки в Україні: де та коли буде "мінус"  Секретар РНБО відповів на заклик США не бити по НПЗ в Росії  Весна дійшла до піку і повернула на зиму: які сюрпризи готує погода  Зливи з грозами, а у Карпатах до 0 градусів: прогноз погоди на тижденьвсі новини дня
Політика
Європа
28.02.2024 303

Амбіції Путіна не обмежуються Україною: американський генерал назвав наступну жертву

За словами Веслі Кларка, зараз Путін вірить, що він перемагає, тому не збирається зупинятися.

53e81ad4c21908892a1919a995d144a6_28.02.24

Амбіції Путіна не обмежуються захопленням України і якщо українці програють, наступною жертвою агресії можуть стати країни Балтії, або Польща, або Грузія.

Про це заявив колишній головнокомандувач сил НАТО в Європі генерал Веслі Кларк в інтерв'ю Liga.net. Пише ТСН. 

"Москва демонструє давній – йому кілька століть – російський апетит до захоплення чужої землі.  Заяви російських політичних лідерів свідчать, що вони зараз дуже впевнені у собі. Вони відчувають, що час і динаміка на їхньому боці", – сказав американський генерал.

Кларк наголошує, що Україна має зібрати всі свої ресурси, отримати допомогу від союзників, щоб перемогти Росію. На його думку, лише у разі перемоги України світ стане безпечнішим.

"Якщо Україна хоче досягти успіху, вам слід поводитися так, наче ця війна триватиме ще кілька років", – порадив генерал.

Він попередив: якщо Київ віддасть Росії вже окуповані території, за кілька років Україна опиниться у новій війні, адже Путін не збирається зупинятися.

Що буде, якщо переможе Трамп

"Якщо Трамп переможе, він, ймовірно, прагнутиме негайної зустрічі з Путіним. І може схиляти Україну до припинення боротьби та замороження тої лінії конфлікту, яка є зараз", – припустив Веслі Кларк.

Раніше президент Чехії Петр Павел дав невтішний прогноз щодо війни в Україні.

Оценка материала:

5.00 / 2
Амбіції Путіна не обмежуються Україною: американський генерал назвав наступну жертву 5.00 5 2
Політика / Європа
28.02.2024 303
Еще материалы раздела «Європа»