НОВИНИ ДНЯ: Атака на генерацію. У чому відмінність ТЕС від ТЕЦ та чому Росія хоче їх знищити  Рада зобов’язала уряд затвердити доплати військовим та внести законопроєкт про ротацію  Лікар назвала найнебезпечніший маринад для шашлику: при готуванні виділяє канцерогени  До +27 градусів: синоптик спрогнозувала частині України літню погоду  Готуємо згущене молоко самостійно: згадуємо справжній смак дитинства  В частину України прийде справжнє літо: що чекати від погоди у п’ятницю  Як у Польщі змінилося ставлення до працівників із України: опитуваннявсі новини дня
Політика
Україна
27.02.2024 248

Все більше українців вважають, що Захід "втомився" від війни – опитування

У лютому 2024 року, порівняно з жовтнем 2023 року, частка українців, які вважають, що Захід втомлюється від України зросла збільшилась з 30% до 44%, свідчать результати опитування.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

"Наприкінці 2022 року лише 15% українців вважали, що Захід утомлюється від України, його підтримка слабка і що Захід хотів би від України поступок Росії. Уже через рік, на початку жовтня 2023 року, частка українців, які в це вірять, досягла 30%, а в лютому 2024 року (тобто зараз) – 44%", – зазначають соціологи.

Повідомляється, що у всіх регіонах значно зросла частка тих, хто відчуває, що Захід втомлюється і його підтримка слабка. Зокрема, на Півдні та Сході – регіонах, які найближчі до зони бойових дій – уже більше тих, хто вважає, що Захід утомлюється від України й хоче тиснути для поступок.

Наразі ще все-таки більше тих, хто вірить, що Захід продовжує в міру можливостей підтримувати Україну – 49%, проте цей показник знизився з 76% наприкінці 2022 року.

17-23 лютого 2024 року КМІС провів всеукраїнське опитування громадської думки "Омнібус" методом телефонних інтерв’ю на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Всього було опитано 1052 респонденти. Опитування проводилося з дорослими громадянами України, які на момент опитування проживали на території України (у межах, які контролювалися владою України до 24 лютого 2022 року). До вибірки не включалися жителі територій, які тимчасово не контролюються владою України, а також опитування не проводилося з громадянами, які виїхали за кордон після 24 лютого 2022 року.

Оценка материала:

5.00 / 3
Все більше українців вважають, що Захід "втомився" від війни – опитування 5.00 5 3
Політика / Україна
27.02.2024 248
Еще материалы раздела «Україна»