НОВИНИ ДНЯ: Секретар РНБО України назвав умови для перевороту проти Путіна  Україна зможе бити за лінією фронту: Норвегія обіцяє значну кількість F-16 із найновішим озброєнням  "Два місяці будуть найважчими": експерт про сценарії війни, мобілізацію та що планує Путін  Млинці заварні на кефірі: рецепт із секретом  Статус PESEL UKR: які будуть нові правила отримання захисту у Польщі  Зміна тренду: споживчі настрої українців покращилися з початком весни  Чи знищать Кримський міст до середини липня: реакція ВМС на статтю The Sunвсі новини дня
Політика
Світ
29.02.2024 248

"Путін втрачає свою легітимність": російський опозиціонер про політичні зміни в Росії

У російських еліт та суспільства має існувати альтернативна влада.

04494dad4aba5c151a1aa9a7291bb225_29.02.24

Сьогодні потрібно ставити питання політичних змін в Росії. Володимир Путін втрачає свою легітимність. Пише ТСН. 

Про це сказав російський опозиціонер Ілля Пономарьов в ефірі телеканалу "Еспресо".

Треба створювати нову російську владу

За його словами, шлях до перемоги України простий – це постачання зброї, фінансова допомога, збільшення підтримки з боку Заходу, але є певна втомленість у США та Європі. Наразі Україна має багато проблем з останнім пакетом допомоги від США.

"Саме тому потрібно ставити питання політичних змін в Росії. Президент Зеленський на Мюнхенській безпековій конференції відверто сказав, що не треба відмовлятися від ідеї повалення російської влади, не треба боятися цієї теми", – наголосив опозиціонер.

Як зазначив Пономарьов, потрібно створювати нову російську владу через те, що Путін втрачає свою легітимність на так званих виборах, які відбудуться 17 березня 2024 року. Навіть за російським законодавством він припинить своє існування як президент Росії.

"Також потрібно давати відповіді й на інші питання: якщо Путін не є легітимним, то хто є? Потрібно створювати таку тіньову владу, яка буде зрозумілою для російських еліт та російського суспільства як альтернативна влада. Щоб люди могли зробити свідомий вибір", – резюмував Ілля Пономарьов.

Раніше на Заході раптово заговорили про ймовірність відправки військ НАТО до України.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Путін втрачає свою легітимність": російський опозиціонер про політичні зміни в Росії 5.00 5 2
Політика / Світ
29.02.2024 248
Еще материалы раздела «Світ»