НОВИНИ ДНЯ: Трамп похизувався вигодою для США від війни в Ірані  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 13 березня  Сонце закінчується? Де в Україні 13 березня до +20 і коли погода відчутно посвіжішає  Справи трьох знаків Зодіаку різко підуть вгору найближчими днями: хто розбагатіє  Гроші закінчуються: Росія скорочує частину державних витрат  Путін заробляє на війні в Ірані: РФ отримує мільярди, яких вистачить на тисячі дронів щодня  "Жодної дружби": Зеленський розставив крапки над "і" у питанні миру з Росієювсі новини дня
Політика
Україна
28.02.2024 583

До кого з іноземних політиків українці ставляться найкраще

Станом на січень 2024 року найкраще українці ставилися до президента США Джо Байдена та президента Польщі Анджея Дуди (76%).

Про це свідчать дані опитування Центру Разумкова.

Більшість опитаних висловлюють позивне ставлення до президента Франції Емманюеля Макрона (62%), голови Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн (60%), прем’єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака (56%), канцлера Німеччини Олафа Шольца (55%), прем’єр-міністр Канади Джастіна Трюдо (50%).

Відносна більшість опитаних висловлюють позитивне ставлення до президента Молдови Майї Санду (49%), прем'єра Польщі Дональда Туска (47%), прем'єра Італії Джорджи Мелоні (39%),

Переважає негативне ставлення до Володимира Путіна (96% відповіли, що ставляться до нього негативно), Олександра Лукашенка (92%), прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана (69%), голови Китаю Сі Цзіньпіна (64%).

Також частка тих, хто негативно ставиться до президента Туреччини Реджепа Ердогана (42%), перевищує частку тих, хто ставиться до нього позитивно (38%). Це ж само стосується прем'єра Словаччини Роберта Фіцо (відповідно 29,5% і 14%).

Опитування було проведене Центром Разумкова з 19 до 25 січня 2024 року серед 2000 респондентів на території, підконтрольній уряду України. Опитування було проведено в рамках Програми сприяння громадській активності "Долучайся!", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Оценка материала:

5.00 / 3
До кого з іноземних політиків українці ставляться найкраще 5.00 5 3
Політика / Україна
28.02.2024 583
Еще материалы раздела «Україна»