<
НОВИНИ ДНЯ: Засідка тривала тиждень. Буданов розкрив деталі знищення Ту-22М3  До України суне потужний циклон: як зміниться погода  Палата представників США схвалила допомогу Україні: що далі  Скільки ще Путін продовжуватиме війну і від чого це залежить: політолог зробив гучну заяву  Картопляна запіканка з сиром і часником: дуже простий рецепт  Необхідність продовжувати "СВО", умови переговорів та стратегічна поразка РФ: головні тези з інтерв'ю Лаврова російським пропагандистам  Україна здатна досягати потрібних цілей в тилу РФ зброєю власного виробництва – ISWвсі новини дня
Політика
Україна
01.03.2024 272

"Насправді немає вже україно-російської війни": військовий – про загострення подій

Кирило Сазонов висловив сподівання, що партнери на Заході й надалі санкціями душитимуть і Росію, і її проксі.

a080e5155c60c1aa82079f4e5ec76779_01.03.24

Участь Ірану, Північної Кореї, а також допомога цивілізованого світу Україні свідчить про початок Третьої світової війни. Пише ТСН. 

Про це сказав військовослужбовець Кирило Сазонов під час телемарафону.

"Я не знаю, які ресурси використає Росія. Російські обіцянки зараз не котируються на ринку, тільки передоплата. Нам своє робити: тримати оборону, бити по їх тилах, по їх економіці. Тільки так я бачу, ми зі свого боку можемо щось робити", – зазначив він.

Кирило Сазонов висловив сподівання, що партнери на Заході з одного боку будуть постачати Україні достатньо снарядів, з іншого – санкціями душитимуть і Росію, і її проксі.

"Насправді немає вже україно-російської війни. Участь Ірану, участь Північної Кореї і "всяких Еритрей", і допомога цивілізованого світу Україні – фактично ми маємо зараз початок Третьої Світової війни", – додав Кирило Сазонов.

Тим часом в США на тлі подій навколо так званої "Придністровської Молдавської Республіки" ("ПМР") заявили, що Москва грає дедалі агресивнішу роль в Європі.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Насправді немає вже україно-російської війни": військовий – про загострення подій 5.00 5 2
Політика / Україна
01.03.2024 272
Еще материалы раздела «Україна»