<
НОВИНИ ДНЯ: Меню на Великдень 2024: найкращі страви до святкового столу  Погодний апокаліпсис: Україну накрив потужний циклон, що це означає  Швидкісний режим на дорозі: поліція нагадала про штрафи та пояснила, як їх уникнути  Зеленський назвав наступні цілі диктатора Путіна після України  Спека чи дощі: метеорологиня про погоду на літо 2024  ЗМІ опублікували список російських генералів, які народилися в Україні і знищують свою землю  З липня ОПЕК+ збільшить видобуток нафти, - Bloombergвсі новини дня
Політика
Світ
01.03.2024 326

Британська розвідка проаналізувала роботу оборонної галузі Росії: Більше ремонтують, ніж виробляють нове

Російська оборонна промисловість у 2023 році значно збільшила обсяги виробництва. Це вдалося досягнути за рахунок збільшення кількості робочої сили приблизно до 3,5 млн осіб.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії.

Також російська "оборонка" збільшила графік змін і розширила існуючі виробничі лінії, а також ввела в дію виробничі потужності, що простоювали.

"Значна частина цього збільшення виробництва посідає реконструкція і модернізація існуючих запасів, а не нове виробництво. Наприклад, переважна більшість основних бойових танків, випущених 2023 року, складалася з відремонтованих машин", - зазначили британці.

Виробництво артилерійських боєприпасів у РФ різко зросло 2023 року і, ймовірно, продовжить зростати 2024 року. Однак, припускає британське Міноборони, виробництво боєприпасів, ймовірно, досягне піку протягом найближчих 12 місяців через обмеження потужностей.

Попри те, що оборонна промисловість РФ не може повністю задовольнити вимоги російських операцій проти України, вона майже напевно здатна забезпечити матеріальну перевагу над Україною протягом цього року, додали у відомстві.

Оценка материала:

5.00 / 2
Британська розвідка проаналізувала роботу оборонної галузі Росії: Більше ремонтують, ніж виробляють нове 5.00 5 2
Політика / Світ
01.03.2024 326
Еще материалы раздела «Світ»