НОВИНИ ДНЯ: Атака на генерацію. У чому відмінність ТЕС від ТЕЦ та чому Росія хоче їх знищити  Рада зобов’язала уряд затвердити доплати військовим та внести законопроєкт про ротацію  Лікар назвала найнебезпечніший маринад для шашлику: при готуванні виділяє канцерогени  До +27 градусів: синоптик спрогнозувала частині України літню погоду  Готуємо згущене молоко самостійно: згадуємо справжній смак дитинства  В частину України прийде справжнє літо: що чекати від погоди у п’ятницю  Як у Польщі змінилося ставлення до працівників із України: опитуваннявсі новини дня
Бізнес
Економіка
01.03.2024 236

Шмигаль назвав суму допомоги ЄС Україні у 2024 році з пакету на 50 млрд євро

Україна отримає у 2024 році 16 млрд євро з пакету допомоги Європейського Союзу на чотири роки на загальну суму 50 млрд євро.

Про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє РБК-Україна з посиланням його заяву під час засідання уряду.

Він подякував ЄС за остаточне схвалення інструменту Ukraine Facility.

"Це 50 млрд євро на чотири роки. Це підтримка інвестицій, підтримка нашої економіки та нашого руху до членства в ЄС. Цього року очікуємо отримати 16 млрд євро бюджетної допомоги від ЄС", - сказав прем’єр.

Шмигаль також повідомив, що уряд сьогодні схвалить угоду з Єврокомісією "Програма підтримки реформ та відновлення". Угода передбачає збільшення загального бюджету програми до 374 млн євро. За рахунок цих коштів передбачається відновлення зруйнованих об’єктів інфраструктури, підтримка малих фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції, модернізація пунктів пропуску, суміжних із кордоном ЄС.

Прем'єр розповів про інші спільні проекти з міжнародними партнерами. "Сьогодні затвердимо й подамо на ратифікацію до Верховної ради угоду зі Словенією щодо підтримки програми гуманітарного розмінування в Україні. Словенія надасть грант на суму більше 50 млн гривень (1,5 млн євро), аби допомогти нам швидше пройти процес такого розмінування", - додав він.

Оценка материала:

5.00 / 2
Шмигаль назвав суму допомоги ЄС Україні у 2024 році з пакету на 50 млрд євро 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
01.03.2024 236
Еще материалы раздела «Економіка»