НОВИНИ ДНЯ: Усик після перемоги відреагував на протест Верховена щодо результату бою  ЗСУ вдарили по ключовому нафтовому терміналу РФ: що відомо  Дрони СБУ уразили важливу нафтоперекачувальну станцію РФ  Будівля МЗС України пошкоджена через атаку РФ на Київ  Україну розігріє до +28, але ненадовго: синоптик попередила про похолодання  Горіли "Шесхарис", "Грушова" і танкер РФ: Генштаб розкрив деталі атаки Новоросійська  "Чекати не будемо": у ЗСУ пояснили, як Україна відповість на ймовірну атаку з Білорусівсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
02.03.2024 463

Останній день зими у Києві побив рекорди тепла

29 лютого максимальна температура повітря досягла 12,1°С, що на 2,8°С вище попереднього рекордного показника для цього дня 2008 року.

66c97fe15cbb5c629ac32f7a387713e0_02.03.24

Останній день зими у Києві побив рекорди тепла. Пише ТСН. 

Про це повідомила Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського.

29 лютого максимальна температура повітря досягла 12,1°С, що на 2,8°С вище попереднього рекордного показника для цього дня 2008 року.

За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського, середньодобова температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цього дня і склала 5,0°С, що перевищило попередній рекордний показник 2016 року на 0,4°С.

Нагадаємо, в Україні 2 березня буде типова весняна погода: вночі місцями мороз, а вдень – до +15°.

Оценка материала:

5.00 / 2
Останній день зими у Києві побив рекорди тепла 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
02.03.2024 463
Еще материалы раздела «Суспільство»