НОВИНИ ДНЯ: Атака на генерацію. У чому відмінність ТЕС від ТЕЦ та чому Росія хоче їх знищити  Рада зобов’язала уряд затвердити доплати військовим та внести законопроєкт про ротацію  Лікар назвала найнебезпечніший маринад для шашлику: при готуванні виділяє канцерогени  До +27 градусів: синоптик спрогнозувала частині України літню погоду  Готуємо згущене молоко самостійно: згадуємо справжній смак дитинства  В частину України прийде справжнє літо: що чекати від погоди у п’ятницю  Як у Польщі змінилося ставлення до працівників із України: опитуваннявсі новини дня
02.03.2024 215

Банки збільшили обсяг наданих кредитів

Частка непрацюючих кредитів (NPL) у банківському секторі станом на 1 лютого поточного року становила 36,7%, що на 0,6 в. п. нижче показника станом на 1 січня.

Про це йдеться у повідомленні Національного банку України.

Зазначається, що обсяг непрацюючих кредитів за місяць скоротився на 1,9 млрд грн, а обсяг наданих банками кредитів зріс на 13,4 млрд грн.

Нагадаємо, попередні результати оцінки стійкості Національного банку свідчать про адекватну оцінку більшістю банків кредитного ризику.

До повномасштабного вторгнення Росії в Україну частка непрацюючих кредитів (NPL) в українських банках стало скорочувалася з 2018 року (з 55% до 27% станом на 1 березня 2022 року), а обсяг кредитів у банках зростав.

Оценка материала:

5.00 / 2
Банки збільшили обсяг наданих кредитів 5.00 5 2
Бізнес / Фінанси та банки
02.03.2024 215
Еще материалы раздела «Фінанси та банки»