НОВИНИ ДНЯ: Атака на генерацію. У чому відмінність ТЕС від ТЕЦ та чому Росія хоче їх знищити  Рада зобов’язала уряд затвердити доплати військовим та внести законопроєкт про ротацію  Лікар назвала найнебезпечніший маринад для шашлику: при готуванні виділяє канцерогени  До +27 градусів: синоптик спрогнозувала частині України літню погоду  Готуємо згущене молоко самостійно: згадуємо справжній смак дитинства  В частину України прийде справжнє літо: що чекати від погоди у п’ятницю  Як у Польщі змінилося ставлення до працівників із України: опитуваннявсі новини дня
Політика
Україна
02.03.2024 236

США продовжили дію гуманітарних дозволів на в’їзд для українців

США продовжили термін дії перебування українських шукачів притулку на території Сполучених Штатів строком до 2 років.

Про це повідомила посол України в США Оксана Маркарова.

Як зазначається, це стосується тих українців, які перебувають там на підставі так званих гуманітарних дозволів на вʼїзд.

Право на поновлення свого дозволу на перебування отримали українці, які:

  • прибули до США за програмою Uniting for Ukraine (U4U) – спрощеною ініціативою для надання громадянам України гуманітарного дозволу на в’їзд до США;
  • отримали гуманітарний дозвіл на вʼїзд у пунктах пропуску через державний кордон США у період із 11 лютого до 25 квітня 2022 року.

"Зауважимо, що гуманітарний дозвіл на вʼїзд є одним із найпоширеніших та часто використовуваних видів особливого статусу для в’їзду. Цей вид спеціального дозволу дає право на в’їзд до Сполучених Штатів і надається з міркувань гуманітарних причин для осіб, які відповідно до законодавства не мають звичайного права на в’їзд до США", - йдеться в повідомленні.

Оценка материала:

5.00 / 2
США продовжили дію гуманітарних дозволів на в’їзд для українців 5.00 5 2
Політика / Україна
02.03.2024 236
Еще материалы раздела «Україна»