НОВИНИ ДНЯ: Саміт миру у Швейцарії: Портников попередив про "пастку" Китаю для України  Секретар РНБО України назвав умови для перевороту проти Путіна  Україна зможе бити за лінією фронту: Норвегія обіцяє значну кількість F-16 із найновішим озброєнням  "Два місяці будуть найважчими": експерт про сценарії війни, мобілізацію та що планує Путін  Млинці заварні на кефірі: рецепт із секретом  Статус PESEL UKR: які будуть нові правила отримання захисту у Польщі  Зміна тренду: споживчі настрої українців покращилися з початком веснивсі новини дня
Політика
Україна
08.03.2024 484

Найближчим часом фронт стабілізується, Україна планує контрударні дії – командувач Сухопутних військ

Командувач Сухопутних військ заявив, що найближчим часом ЗСУ стабілізують лінію фронту і почнуть готуватися до контрнаступальних дій для перехоплення ініціативи.

32370855869a3f9e46b11e6914f2dd2d_08.03.24

Попри запеклі бої та спроби Росії будь-що захопити більше українських територій до президентських виборів, Збройні сили України незабаром стабілізують лінію фронту. Пише ТСН. 

Таку думку висловив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Павлюк в ефірі телемарафону.

"Ситуація, як ми зазвичай говоримо, важка, але контрольована. Росія робить усе, щоб максимально звільнити від нас територію... максимально це зробити до виборів їхнього президента. Тому на штурм кидається все, що можливо і неможливо", – сказав він.

Павлюк каже, що за оцінками вбитих і полонених можна стверджувати, що росіяни кидають на фронт людей, яких щойно мобілізували – без жодної підготовки. Їм проводять лише невеликий інструктаж і кидають у бій. Все для того, щоб перехопити ініціативу.

"Наше завдання – стабілізувати лінію фронту, максимально знищити (що ми і робимо) і максимально зробити перегрупування... щоб створити ударне угруповання і цього року провести контрударні дії. Нам це вдається, ситуація стабілізується", – заявив командувач Сухопутних військ.

Павлюк розповів, що нині залишилося ще декілька гарячих напрямків, де противник максимально зосереджує свої сили, які в нього є, – це Авдіївка, напрямок Часового Яру та напрямок Тернів у бік Лиману.

"Там щоденно проходять тяжкі бої, але наші хлопці тримаються. Тримаються досить таки впевнено – втрати противника величезні… Я думаю, що ми стабілізуємо ситуацію в найближчий час і зробимо все для того, щоб підготовити війська для переходу до більш активних дій і перехопити ініціативу", – сказав військовий.

Нагадаємо, Олександр Павлюк також розповів, що для того, щоб Україні перемогти у війні, нам потрібно мати сильні, підготовлені та навчені резерви. Тож зараз Україна націлена замінити військові частини, які втратили свій потенціал, та відновити їх.

Оценка материала:

5.00 / 5
Найближчим часом фронт стабілізується, Україна планує контрударні дії – командувач Сухопутних військ 5.00 5 5
Політика / Україна
08.03.2024 484
Еще материалы раздела «Україна»