НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку витягнуть "золотий квиток" від Всесвіту і будуть на висоті  Втрати армії РФ на фронті настільки великі, що Путін в паніці йде на відчайдушний крок: у ISW попередили  Зустріч з Лукашенком можлива? У МЗС зробили заяву про контакти з Мінськом  Сенатори США вимагають від Трампа пояснень через паузу в санкціях проти Росії  НАТО готує щит від Росії: які технології захищатимуть східний фланг  Не лише горіхи: що треба нести до церкви на Третій Спас  Трамп знайшов "винного" у скороченні запасів зброї США: "Він віддав Україні все"всі новини дня
Політика
Світ
08.03.2024 804

Громадяни Грузії не допустять проросійський уряд, - Зурабішвілі

На думку президентки Грузії Саломе Зурабішвілі, громадяни країни не допустять перебування при владі проросійського уряду всупереч риториці нинішнього.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Грузія Online.

Зурабішвілі розповіла, що під час виборів люди особливо відчувають що в цій країні проросійськість ніхто не пробачить та зауважила: "Громадяни та суспільство Грузії не приймуть проросійського уряду, якщо він буде яскраво проросійськи налаштованим".

Також президентка відзначила, що прем'єр-міністр Іраклій Кобахідзе критикував Захід, проте після призначення на посаду здійснив візит до столиці Бельгії: "Якщо ви помітили, наш новий прем'єр вирізнявся тим, що не залишав представників Заходу, прикрашав їх такими словами, куди він поїхав? - до Брюсселя. Кого приймає першим? - Послів ЄС".

Нагадаємо, Грузія відмовилася приєднуватись до санкцій проти РФ через "сильні аргументи". За словами прем'єр-міністра Грузії Іраклія Кобахідзе, вони мають чітку позицію в цьому питанні. "Ми не вводимо санкції, і у нас є для цього дуже сильні аргументи", - заявив він.

Кобахідзе підтвердив, що Грузію не використовують для обходу санкцій. Також він наголосив, що країна підтримує Україну політично та надає значну гуманітарну допомогу, а між Грузією та українським народом є "винятково дружні стосунки".

Раніше ми писали, що президентка Грузії Саломе Зурабішвілі підтримала українців у другу річницю повномасштабної війни з Росією.

У своєму зверненні вона повідомила: "Пройшло два роки, але Росія не здобула перемогу. Вона не змогла зламати Україну та її силу. Росії не вдалося розділити Європу та відокремити вас від неї. Ми стоїмо з вами пліч-о-пліч, Перемога вже близько!"

Оценка материала:

5.00 / 4
Громадяни Грузії не допустять проросійський уряд, - Зурабішвілі 5.00 5 4
Політика / Світ
08.03.2024 804
Еще материалы раздела «Світ»