<
НОВИНИ ДНЯ: Сім країн НАТО постачатимуть Україні техніку та ракети до ППО в рамках німецької ініціативи  Потепління до +28 і місцями дощі: прогноз погоди в Україні на 22 травня  Перемога Путіна – невигідна: Портников розповів про плани Китаю щодо війни в Україні  Мобілізація в Україні. З 18 липня повістки почнуть розсилати поштою  Годжес назвав можливі цілі військ НАТО в Україні  Як приготувати пухкі булочки на сковороді: найкращий рецепт за 5 хвилин без духовки  Саміт миру у Швейцарії: Зеленський назвав три важливі пункти, які мають узгодити країнивсі новини дня
Політика
Україна
16.03.2024 352

Україна, попри війну, допомагає країнам, які страждають від голоду

Навіть серед жахів путінської війни українці надихають постійним бажанням допомогти тим, хто також бореться у відчайдушних обставинах.

Ніщо краще не ілюструє це, ніж українська гуманітарна ініціатива "Зерно з України", зазначає видання The Telegraph.

Започаткована у 2022 році, ця програма надає вкрай необхідні продовольчі товари країнам Африки, Азії та Близького Сходу, населення яких зіштовхується з гострою нестачею продовольчої безпеки, голодом та потенційним голодом. У співпраці з Всесвітньою продовольчою програмою ООН понад 30 країн та міжнародних організацій приєдналися до України в реалізації цієї ініціативи, і до кінця 2023 року понад 170 тисяч тонн зерна було доставлено до країн з найскладнішою продовольчою ситуацією, включаючи Ефіопію, Сомалі, Кенію та Ємен.

"У перші місяці 2024 року до цього списку додалися ще дві країни — Нігерія та Судан, де зерно та пшеничне борошно, отримане з України, стало вкрай необхідним рятівним колом для вразливих верств населення", — повідомляє The Telegraph.

Конфлікт, що триває, та постійне насильство на північному сході Нігерії призвели до переміщення 2,2 мільйона людей і залишили ще 4,4 мільйона людей без продовольчої безпеки, а ціни на основні продукти харчування зростають. Поставка Україною 25 тисяч тонн зерна, яка прибула до Порту-Харкорту (місто в Нігерії) минулого місяця, допоможе багатьом постраждалим, які в іншому випадку не мали б легкого доступу до їжі. Крім того, нещодавнє прибуття до Судану, країни, яка також бореться зі збройним конфліктом і найбільшою у світі кризою внутрішнього переміщення, 7 665 метричних тонн пшеничного борошна допоможе прогодувати протягом місяця понад мільйон суданців, які постраждали від конфлікту.

"Підтримка Україною населення, яке стикається з гострим голодом, демонструє гуманітарну турботу українців про інших людей, які стикаються з бідою по всьому світу; що більш важливо, вона підкреслює ціннісний розкол, який лежить в основі російської війни — між вірою в загальну людяність і мирне співіснування та використанням брутальної агресії для спроб примусити інших до насильницьких дій", — пише видання.

Оценка материала:

5.00 / 2
Україна, попри війну, допомагає країнам, які страждають від голоду 5.00 5 2
Політика / Україна
16.03.2024 352
Еще материалы раздела «Україна»