НОВИНИ ДНЯ: Саміт миру у Швейцарії: Портников попередив про "пастку" Китаю для України  Секретар РНБО України назвав умови для перевороту проти Путіна  Україна зможе бити за лінією фронту: Норвегія обіцяє значну кількість F-16 із найновішим озброєнням  Зміна тренду: споживчі настрої українців покращилися з початком весни  Чи знищать Кримський міст до середини липня: реакція ВМС на статтю The Sun  Як розтопити вершкове масло: кілька порад  Коли Чистий четвер 2024 року: історія, традиції, що можна і не можна робитивсі новини дня
Політика
Європа
19.03.2024 580

Дві країни Європи можуть перейняти у США лідерство у війні з РФ - британський полковник

Останні заяви, які звучать від Макрона, є "позитивним сигналом", вважає відомий військовий західний експерт.

ebc8e3e5ebb2280768d7dbe8a554e985_19.03.24

Якщо США втратять лідерство щодо допомоги Україні у війні РФ, це місце можуть зайняти Франція та Британія. Пише ТСН. 

Таку думку висловив полковник британської армії у відставці, відомий військовий експерт Глен Грант в інтерв'ю ведучому програми "Студія Захід" Антону Борковському на телеканалі "Еспресо".

"Макрон намагається позиціонувати себе як провідного лідера. Він чинить значний тиск на інших щодо підтримки України, що є позитивним моментом, оскільки хтось давно повинен вжити таких заходів. Олаф Шольц має тенденцію голосно говорити, але без особливих наслідків, тоді як дії Макрона в минулому також не завжди відповідали його риториці. Тож треба почекати і подивитися, чи переростуть його нещодавні заяви в конкретні дії", - зауважив він.

На його думку, Британія залишається активною і прагне відігравати провідну роль щодо підтримки України у її боротьбі із російською агресією.

"Що стосується Британії, то, незважаючи на брак військових ресурсів, вона все ще володіє значними фінансовими можливостями. Нещодавно міністр закордонних справ Кемерон відвідав Німеччину, щоб домовитися про купівлю ракет дальнього радіусу дії. Бачимо, що Британія залишається активною і прагне відігравати провідну роль у поточних зусиллях. Однак майбутнє залишається невизначеним. Незважаючи на багато розмов, не відбулося значних позитивних дій, які б вплинули на лінію фронту, за винятком закупівлі Чехією боєприпасів", - підкреслив західний полковник, наголосивши, що наразі "ми перебуваємо в періоді невизначеності".

Нагадаємо, польський прем'єр Туск різко звернувся до спікера Палати представників Джонсона через затягування допомоги Україні.

Оценка материала:

5.00 / 5
Дві країни Європи можуть перейняти у США лідерство у війні з РФ - британський полковник 5.00 5 5
Політика / Європа
19.03.2024 580
Еще материалы раздела «Європа»