НОВИНИ ДНЯ: Україна зможе бити за лінією фронту: Норвегія обіцяє значну кількість F-16 із найновішим озброєнням  "Два місяці будуть найважчими": експерт про сценарії війни, мобілізацію та що планує Путін  Млинці заварні на кефірі: рецепт із секретом  Статус PESEL UKR: які будуть нові правила отримання захисту у Польщі  Зміна тренду: споживчі настрої українців покращилися з початком весни  Чи знищать Кримський міст до середини липня: реакція ВМС на статтю The Sun  Як розтопити вершкове масло: кілька порадвсі новини дня
Політика
Росія
22.03.2024 381

В Росії Путіна офіційно оголосили "переможцем" президентських "виборів"

Путін після оголошення "результатів" звернувся до росіян.

fb6fc7fdc06428138800e0654442758a_22.03.24

Голова російської Центральної виборчої комісії Елла Памфілова оголосила диктатора Володимира Путіна "переможцем" президентських "виборів". Його "обрано" вп'яте главою держави. Пише ТСН. 

Про це повідомляють росЗМІ.

За даними Центрвиборчкому, за Путіна нібито "проголосували" 76,2 млн росіян. Підсумковий результат Путіна на "виборах" становить 87,28%.

Повідомили у ЦВК і "результати голосування" за інших кандидатів. Зазначається, що Микола Харитонов (Комуністична партія Російської Федерації) набрав 4,31% голосів, Владислав Даванков (партія "Нові люди") — 3,85%, а Леонід Слуцький (Ліберально-демократична партія Росії) — 3,2%.

До слова, Памфілова назвала явку на "виборах" "історичною". З її слів, у "голосуванні" взяли участь 87,5 млн осіб або 77,49% від кількості всіх виборців.

Тим часом, сам "фюрер"звернувся до громадян після оголошення "результатів президентських виборів". Зокрема, Путін подякував росіянам за підтримку, мовляв, "вона для нього важливіша за формальну перемогу на "виборах", а також заявив, що "Росія йде обраним історичним шляхом, впевнена у своїх силах і своєму майбутньому".

Нагадаємо, результати голосування на дільницях за кордоном, опубліковані  російською ЦВК, свідчать, що Путін програв "вибори" у 18 країнах світу. У 15 країнах Європи, а також у Парагваї, Аргентині та Ізраїлі більшість російських виборців проголосували за представника партії "Нові люди" Владислава Даванкова.

Оценка материала:

5.00 / 5
В Росії Путіна офіційно оголосили "переможцем" президентських "виборів" 5.00 5 5
Політика / Росія
22.03.2024 381
Еще материалы раздела «Росія»