НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 7 серпня для всіх знаків зодіаку: Місяць у Близнюках зробить день непередбачуваним  Одна кришечка на 5 літрів води – і засмальцьовані рушники стануть білими: хитрий трюк  На Україну разом з похолоданням суне небезпечна стихія: Діденко назвала дати і регіони  Збивати ракети ще над Україною: Сікорський шокував Польщу безпрецедентною пропозицією  Україна могла ізолювати Крим ще 2023-го: Залужний розповів, що завадило  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 7–8 серпня  Замість спеки йде стихія: що зміниться вже 7 серпня і які області накриє небезпечна негодавсі новини дня
Політика
Україна
23.03.2024 516

Виробник Leopard та Caesar створить підприємство в Україні

Німеччина і Франція на рівні міністрів оборони 22 березня досягли угоди, що дозволяє виробнику танків KNDS створити місцеву філію в Україні.

Про це повідомило агентство Reuters.

Підприємство вироблятиме запасні частини для західної військової техніки, а також готуватиме персонал для її обслуговування.

Німецько-французька KNDS виробляє такі відомі види озброєнь, як танки Leopard, самохідні гаубиці Caesar, системи ППО Gepard, які європейські країни надали Україні, а також танки Leclerc, бойові машини піхоти, артилерійські системи та інші компоненти для техніки, яка тепер стоїть на озброєнні ЗСУ.

"Ми, Франція та Німеччина, хочемо допомогти Україні стати більш самодостатньою у виробництві боєприпасів", – цитує міністра оборони ФРН Бориса Пісторіуса Bloomberg.

Його французький колега Себастьян Лекорню додав: "Виробництво боєприпасів має бути ближчим до передової, це дуже важливо для забезпечення постачання".

За словами неназваного французького чиновника, український підрозділ KNDS згодом може виготовляти системи озброєння з нуля.

Оценка материала:

5.00 / 1
Виробник Leopard та Caesar створить підприємство в Україні 5.00 5 1
Політика / Україна
23.03.2024 516
Еще материалы раздела «Україна»