НОВИНИ ДНЯ: Літнє сонцестояння 2026: 5 бажань, які варто загадати у найсильніший день року  Коштує копійки, а користі на мільйон: ця кімнатна рослина найкраще очищає повітря  Юпітер у Леві від 30 червня 2026 року до 26 липня 2027 року: що на нас чекає в цей період  Що зробити, щоб зірчастий жасмин знову квітнув — поради садівника  Гороскоп на літнє сонцестояння 21 червня 2026 року: що найдовший день року принесе кожному знаку зодіаку  Придушує бур’яни та зберігає вологу: чому скошена трава — це ідеальна мульча та як її використовувати  3 знаки зодіаку, які отримають нові можливості, приємні сюрпризи та фінансові зміни вже до кінця червнявсі новини дня
31.03.2024 560

Російський "Норнікель" поскаржився, що клієнти з ЄС відмовляються купувати їхню продукцію

Деякі клієнти металургійної компанії "Норнікель" у Європейському союзі відмовляються купувати продукцію, виготовлену з російських металів.

gettyimages_1231376395_8b44677badd7e1a401db5669bdc6f7af_650x410_31.03.24

Про це заявив віце-президент компанії з продажу Антон Берлін, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Варто зазначити, що "Норнікель" є найбільшим у світі виробником паладію і великим виробником високоякісного нікелю.

При цьому сам "Норнікель" і його метали не є об'єктом західних санкцій, але деякі споживачі добровільно уникають угод з його металами і продукцією.

Представник російського підприємства додав, що вже постраждав фінський завод "Норнікеля" Harjavalta, який виробляє в Європі акумуляторні матеріали для електромобілів.

Підприємство сфокусувалося на Азію

Берлін також повідомив, що багато банків відмовилися приймати і переказувати гроші за російську продукцію. "Норнікель" продовжує стикатися з труднощами у відносинах з портами, суднами і страховими компаніями.

"Ми перебудовуємо нашу систему продажів. У таких умовах головна мета - продати все, що ми виробляємо", - сказав він.

Після лютого 2022 року "Норнікель" змінив географію продажів, змістивши фокус на Азію, частка якої у виручці компанії торік уперше в її історії перевищила 50%. За його словами, Китай став найбільшим ринком збуту "Норнікеля".

Доля "Норнікеля" після початку війни РФ проти України

У січні минулого року глава "Норнікеля" Володимир Потанін, один із найбагатших людей Росії, заявив, що металургійний гігант переглядає свою стратегію і налагоджує тісніші зв'язки з такими країнами, як Китай, Туреччина і Марокко, через західні санкції щодо російської економіки.

Однак пізніше "Норнікель" відкрив офіс у Дубаї, ставши найбільшою металургійною і гірничодобувною компанією, яка відкрила представництво в Об'єднаних Арабських Еміратах після повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Оценка материала:

5.00 / 2
Російський "Норнікель" поскаржився, що клієнти з ЄС відмовляються купувати їхню продукцію 5.00 5 2
Бізнес / Ринки та компанії
31.03.2024 560
Еще материалы раздела « Ринки та компанії»