<
НОВИНИ ДНЯ: Трамп вимагає у Байдена пройти перевірку на наркотики перед дебатами  США проведуть наступного тижня чергове засідання "Рамштайну"  У Пентагоні розповіли про катастрофічні наслідки атак українських БПЛА по НПЗ у Росії  В Україні 19 травня утримається суха погода, вдень до +24°  Местами грозы. Синоптики рассказали о погоде на 19 мая в Украине  Бувають відмови. Що робити, якщо дані військовозобов'язаного не оновлюються в ЦНАПі  Тепло, але подекуди з дощами: якою буде погода в Україні 19 травнявсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
01.04.2024 232

Коли лікування у денному стаціонарі є безоплатним: пояснення МОЗ

Програма медичних гарантій здатна покрити лікування в денному стаціонарі.

14_af0477690f972dd91533524667ccbb03_650x410_01.04.24

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook-сторінку Міністерства охорони здоров'я.

Лікування в денному стаціонарі є безкоштовних у медзакладах, які:

- мають договір з Національною службою здоров'я України (НСЗУ) на надання амбулаторної допомоги. Мова йде про пакет "Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах";

- надають медичну допомогу в умовах денного стаціонару.

"У денному стаціонарі надають амбулаторну допомогу пацієнтам, які не потребують цілодобового лікарського та медсестринського догляду. В умовах денного стаціонару пацієнт може отримувати лікувальні процедури, малі хірургічні втручання, діагностичні обстеження тощо. Все це – без госпіталізації до лікарні", - додає МОЗ.

На лікувальні процедури чи інші втручання необхідно отримати електронне направлення від лікаря. Для цього необхідно звернутись в поліклініку, чи діагностичний центр, які мають договір за вищезгаданим пакетом й в яких надаються медичні послуги в умовах денного стаціонару.

"Зверніть увагу, кожна лікарня (поліклініка чи діагностичний центр) надає той обсяг медичних послуг, який властивий закладу відповідно до напряму надання медичної допомоги та галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я. Також має значення наявність певного обладнання та лікарів за напрямом надання допомоги у штаті закладу", - зауважує МОЗ.

Оценка материала:

5.00 / 2
Коли лікування у денному стаціонарі є безоплатним: пояснення МОЗ 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
01.04.2024 232
Еще материалы раздела «Суспільство»