НОВИНИ ДНЯ: Саміт миру у Швейцарії: Портников попередив про "пастку" Китаю для України  Секретар РНБО України назвав умови для перевороту проти Путіна  Україна зможе бити за лінією фронту: Норвегія обіцяє значну кількість F-16 із найновішим озброєнням  Зміна тренду: споживчі настрої українців покращилися з початком весни  Чи знищать Кримський міст до середини липня: реакція ВМС на статтю The Sun  Як розтопити вершкове масло: кілька порад  Коли Чистий четвер 2024 року: історія, традиції, що можна і не можна робитивсі новини дня
Політика
Україна
02.04.2024 168

Військові експерти спрогнозували, де Росія може піти у наступ

Російські війська готуються до наступу на українські позиції. Однак, найімовірніше, атака відбудеться на одному з оперативних напрямків, а не по всій лінії фронту.

Таку думку в коментарі для Liga.net висловили військові експерти Олексій Мельник та Павло Нарожний.

За словами Нарожного, наступ через Сумську та Харківську області або Білорусь виглядає менш імовірним, аніж на лінії зіткнення, де ведуться активні бойові дії. Оскільки у такому випадку для окупантів лінія фронту збільшиться, що призведе, зокрема до більших логістичних проблем.

Експерт зазначив, що найвірогіднішим місцем російського наступу буде куп’янсько-лиманський напрямок. У разі, якщо армія РФ зможе досягти там успіху, то вона покращить логістику залізницею для забезпечення свого угрупування в районі Бахмута.

«Aбо росіяни можуть піти на Вугледар, аби убезпечити для себе азовське узбережжя та зробити лінію фронту коротшою», ‒ додав Нарожний.

Водночас Мельник зауважив, що для такої військової операції Росії необхідно велике ударне угрупування.

«Повинна бути аномальна концентрація особового складу та бойової техніки. Тому є сподівання, що це не залишиться непомічним», ‒ підсумував він.

Оценка материала:

5.00 / 3
Військові експерти спрогнозували, де Росія може піти у наступ 5.00 5 3
Політика / Україна
02.04.2024 168
Еще материалы раздела «Україна»