НОВИНИ ДНЯ: Їм нарешті почне щастити: 4 знаки зодіаку, які спіймають удачу за хвіст 27 червня  У Кремлі вибухнули новою істерикою: Захарова заявила про "анексію" Молдови  “До цього треба готуватись”: Буданов відверто відповів, чого очікувати після закінчення війни з РФ  У Криму та Севастополі окупанти ввели режим надзвичайної ситуації  Комарі більше не кусатимуть: які рослини посадити в саду, щоб відлякати комах  Шість шкідників, які можуть залишити вас без врожаю помідорів: як їх вчасно зупинити  Літня спека чи грози: синоптики дали прогноз на 25 червня для Києва та всієї Українивсі новини дня
Політика
Україна
03.04.2024 512

Сили оборони встановили рекорд у знищенні артсистем протягом березня

Протягом минулого місяця, у березні, наші військові встановили рекорд у знищення артилерійських систем російських терористів.

13_b9a350414c400e407c37bb5af9dcbd9a_650x410_03.04.24

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал Міністерства оборони України.

Як пише Міноборони, військовослужбовці загалом знищили 976 російських артилерійських систем.

"Це - найвищий показник за один місяць від початку повномасштабного вторгнення. Вражаючий результат роботи українських воїнів", - додає міністерство.

Втрати Росії у війні

Згідно з даними Генерального штабу Збройних сил, протягом минулої доби, 1 квітня, українські воїни ліквідували ще 780 окупантів. З початку повномасштабного вторгнення Росія втратила 443 660 військових.

Тим часом наші військові показали знищення наземних роботизованих платформ з автоматичним гранатометом АГС-17, які ворог почав застосовувати на фронті.

Зокрема прикордонники бригади Гвардії наступу "Помста" продемонстрували знищення ворожої переправи через річку Жеребець у Луганській області.

Оценка материала:

5.00 / 2
Сили оборони встановили рекорд у знищенні артсистем протягом березня 5.00 5 2
Політика / Україна
03.04.2024 512
Еще материалы раздела «Україна»